Felkészülési mérkőzés

SKN St. Pölten - Diósgyőri VTK 5-1 (3-0)

SKN St. Pölten: Abiral - Tabotta, Biroova, Babicky, Sauer, Mikolayova, Meyer, Eder, Zagor, Enzinger, Zver
DVTK: Schildkraut - Balázs Cs., Kiamou, Kaldaridou, Boros - Vachter, Nagy F., Kostova, Barker - Balogh, Bradic

Csere: Balogh D. helyett Vig a 46., Eder helyett Balog az 55., Zagor helyett Scharnböck a 61., Babicky helyett Wasser a 69., Biroova helyett Morscher a 69., Tabotta helyett Rauchberger a 85., Zver helyett Nagy a 85. percben
Gólszerző: Enzinger (1-0) a 21., Zver (2-0) a 35., Zver (3-0) a 42., Zagor (4-0) az 51., Sauer (5-0) a 62., Vig (5-1) a 72. percben.

Fórizs Sándor: - Ez a mérkőzés komoly vereségnek tűnik az eredmény láttán, de ha azt nézem, hogy az ellenfél csak komoly egyéni hibáinkból rúgott gólt, akkor egy kicsit más az érzésem. Gratulálok a St. Pöltennek, a Bajnokok Ligájában pedig sok sikert kívánok nekik!