Összefoglaló 2019. szeptember 30., hétfő

U19: DVTK - PMFC 4-2 (1-2)

A hétvégi U19-es bajnoki labdarúgó mérkőzésen a DVTK korosztályos csapata a Pécset látta vendégül a DVTK Edzőközpontban. Bár a vendégek kétszer is vezetést szereztek a találkozón, végül 4-2-re a DVTK fiataljai diadalmaskodtak, többek között Kacsó Botond mesterhármasának köszönhetően.

U19 II. osztály, 6. forduló

Diósgyőri VTK - Pécsi MFC 4-2 (1-2)

Miskolc, DVTK Edzőközpont. Játékvezető: Strehó Erik (Bencsik Bálint, Nagy Sándor)
DVTK: Prokopenkó - Bartha, Gönczi, Zsemlye, Nagy Á., Sipos, Oláh, Jónyer, Szabó M., Rostás, Kacsó B. Vezetőedző: Vincze Richárd.
PMFC: Lesnyik - Bayer, Széles, Keresztes, Szabó Z., Dér, Belső, Szücs, Horváth D., Archie, Bischoff. Edző: Németh Zsolt.

Csere: Jónyer helyett Karika a 46., Sipos helyett Stefán a 66., Keresztes helyett Szentmártoni a 72., Bartha helyett Pogonyi a 76., Szabó Z. helyett Duraki a 80. percben.
Sárga lap: Prokpenkó a 12., Dér a 15., Szabó M. az 53. percben.
Piros lap: -
Gólszerző: Horváth D. (0-1) a 12., Kacsó B. (1-1) a 32., Szabó Z. (1-2) a 42., Bartha (2-2) az 50., Kacsó B. (3-2) a 76., Kacsó B. (4-2) a 83. percben.