Összefoglaló 2019. október 28., hétfő

U19: Dunaújváros - DVTK 1-2 (1-0)

Hátrányból fordítva győzött a DVTK U19-es korosztálya a bajnokság 10. fordulójában. Vincze Richárd csapata a Dunaújváros vendégeként, Kacsó Botond duplájával szerezte meg a három pontot.

U19 II. osztály 10. forduló

Dunaújvárosi PASE - Diósgyőri VTK 1-2 (1-0)

Duanújváros-Pálhalma, Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep. Játékvezető: Kalydy Dionízia Imola (Horváth Balázs, Koczák Roland Zorán)
DPSE: Hompót - Veszeli, Hegedüs, Halász, Ángyán, Vajda, Al-Sheraji, Horváth K., Varga Zs., Áman, Juhász. Utánpótlás edző: Varga Balázs.
DVTK: Prokopenkó - Oláh, Szabó M., Lehóczki, Nagy Á., Sipos, Pogonyi, Jónyer, Bartha, Csávás, Kacsó B. Vezetőedző: Vincze Richárd.

Csere: Áman helyett Slett a 46., Al-Sheraji helyett Jakab a 46., Bartha helyett Rostás az 56., Jónyer helyett Stefán az 56., Pogonyi helyett Zsemlye a 72., Juhász helyett Németh a 76., Csávás helyett Karika a 86. percben.
Sárga lap: Pogonyi a 32., Oláh a 44., Horváth K. a 44., Szabó M. a 66. percben.
Piros lap:
Gólszerző: Al-Sheraji (1-0) a 19., Kacsó B. (1-1) a 64., Kacsó B. (1-2) a 81. percben.