Összefoglaló 2019. november 18., hétfő

U19: DVTK - Vác 2-1 (0-1)

Hátrányból fordítva győzött az U19 II. osztályú bajnokság 13. fordulójában hazai pályán a DVTK korosztályos együttese. Vincze Richárd csapata Kacsó Botond büntetőjével és Stefán Bendegúz találatával a második félidőben nyerte meg a Vác elleni összecsapást.

U19 II. osztály 13. forduló

Diósgyőri VTK - Vác Városi LSE 2-1 (0-1)

Miskolc, DVTK Edzőközpont. Játékvezető: Zám László (Gyana Gergely, Knon Máté Károly)
DVTK: Prokopenkó - Stefán, Mrva, Lehóczki, Nagy Á., Sipos, Gönczi, Jónyer, Pogonyi, Rostás, Kacsó B. Vezetőedző: Vincze Richárd.
Vác: Szenecei - Márkus, Néma, Nagy Z., Wiedermann, Lukács, Nagy A., Kecskés, Kasza, Gálos, Hámori. Utánpótlás edző: Balogh Csaba.

Csere: Néma helyett Kakuk a 46., Gálos helyett Varga G. a 46., Nagy A. helyett Csipkés a 46., Stefán helyett Bernáth az 56., Márkus helyett Szunács az 58., Rostás helyett Bartha a 72., Jónyer helyett Juhos a 76., Varga G. helyett Bálint a 83., Sipos helyett Oláh a 85. percben.
Sárga lap: Nagy A. a 32., Márkus a 46., Jónyer a 46., Kacsó B. a 47., Sipos az 50., Gönczi a 80. percben.
Piros lap: -
Gólszerző: Nagy Z. (0-1) a 23., Kacsó B. (1-1, 11-esből) a 46., Stefán (2-1) az 55. percben.