Összefoglaló 2019. december 3., kedd

U19: DVTK - Gyirmót SE Győr 5-2 (5-2)

Gólzáporos első negyvenöt perc után beállították a csapatok a végeredményt a hétvégi DVTK - Gyirmót SE Győr találkozón. Az utolsó 2019-es bajnoki mérkőzésen a piros-fehérek 5-2-re legyőzték a gyirmótiakat. Bartha Ricardo mesterhármast szerzett, míg Sipos József és Kacsó Botond egyszer volt eredményes.

U19 II. osztály, 15. forduló

Diósgyőri VTK - Gyirmót SE Győr 5-2 (5-2)

Miskolc, DVTK Edzőközpont. Játékvezető: Strehó Erik (Bozó Patrik, Soós-Valenta Bence)
DVTK: Budaházi M. - Nagy N., Mrva, Nagy Á., Oláh, Sipos, Jónyer, Kacsó B., Karika, Csávás, Bartha. Vezetőedző: Vincze Richárd.
Gyirmót: Iváncsics - Tóth E., Vonnák, Korsós, Bagó, Buruzs, Kovács P., Lampert, Gergely, Somogyi-Bakos, Kovács B. Utánpótlás edző: Makkos Tamás.

Csere: Buruzs helyett Béli a 6., Bartha helyett Magyar a 46., Csávás helyett Bernáth a 46., Gergely helyett Tölgyesi-Gál az 59., Iváncsics helyett Turi az 59., Karika helyett Rostás a 61., Somogyi-Bakos helyett Kausits a 66., Jónyer helyett Zsemlye a 77., Kacsó B. helyett Földvári a 77. percben.
Sárga lap: Sipos a 75. percben.
Piros lap: -
Gólszerző: Sipos (1-0) a 4., Bartha (2-0) a 10., Bagó (2-1) a 17., Kacsó B. (3-1) a 21., Bartha (4-1) a 29., Bartha (5-1) a 39., Kovács P. (5-2) a 44. percben.