A résztvevő csapatok:
A csoport: DVTK U7 piros, Miskolci VSC, Nyíregyháza Spartacus FC
B csoport: DVTK U7 fehér, Sajóvölgye Focisuli, Gödöllői SK
C csoport: Debreceni Labdarúgó Akadémia, Kisvárda, MTK Budapest
Az eredmények
A csoport
DVTK U7 piros – Miskolci VSC 1-8
Miskolci VSC – Nyíregyháza Spartacus FC 7-4
DVTK U7 piros – Nyíregyháza Spartacus FC 4-8
Az A csoport végeredménye: 1. MVSC 6, 2. Nyíregyháza Spartacus 3, 3. DVTK U7 piros 0 pont.
B csoport
DVTK U7 fehér – Sajóvölgye Focisuli 3-3
Gödöllői SK – Sajóvölgye Focisuli 6-0
DVTK U7 fehér – Gödöllői SK 2-13
A B csoport végeredménye: 1. Gödöllői SK 6, 2. Sajóvölgye Focisuli 1 (3-9) 3. DVTK U7 fehér 1 (5-16)
C csoport
Debreceni Labdarúgó Akadémia – Kisvárda FC 9-5
MTK Budapest – Debreceni Labdarúgó Akadémia 7-5
Kisvárda FC – MTK Budapest 5-7
A C csoport végeredménye: 1. MTK Budapest 6, 2. DLA 3, 3. Kisvárda 0 pont
A DVTK "fehér" csapata (Kattintásra galéria nyílik. Fotók: Marosréti Ervin) |
Arany csoport
MVSC – Gödöllői SK 3-8
MVSC – MTK Budapest 4-7
Gödöllői SK – MTK Budapest 9-7
Ezüst csoport
Nyíregyháza Spartacus – Sajóvölgye Focisuli 2-3
Nyíregyáhza Spartacus – Debreceni Labdarúgó Akadémia 7-8
Sajóvölgye Focisuli – Debreceni Labdarúgó Akadémia 3-8
Bronz csoport
DVTK U7 piros – DVTK U7 fehér 9-3
DVTK U7 piros – Kisvárda 5-10
DVTK U7 fehér – Kisvárda 2-6
A nap folyamán csapatonként büntetőrúgó versenyt is rendeztek, valamint megválasztotta minden együttes a legjobbját, amit az alábbi játékosok érdemeltek ki.
A DVTK "piros" csapata (Kattintásra galéria nyílik. Fotók: Marosréti Ervin) |
Büntetőrúgó verseny
Nyíregyháza: Kovács Milán
MVSC: Birta Zsombor
Debreceni Labdarúgó Akadémia: Szilágyi Kristóf
DVTK U7 fehér: Dósa Ákos
MTK Budapest: Polonkai Döme
Gödöllői SK: Cseh Dániel
Kisvárda: Geri Zsombor
Sajóvölgye Focisuli: Szilasi Balázs
DVTK U7 piros: Barsi Áron
Legjobb játékos
Nyíregyháza: Vaskó Sándor
MVSC: Birta Zsombor
Debreceni Labdarúgó Akadémia: Lisztes Marcell
DVTK U7 fehér: Rados Toma
MTK Budapest: Polonkai Döme
Gödöllői SK: Varju Ábel
Kisvárda: Báder Dorián
Sajóvölgye Focisuli: Kun Dávid
DVTK U7 piros: Tóth Bende