Összefoglaló 2021. március 1., hétfő

U14: DVTK - Alsózsolca U16 8-6 (3-4)

Tizennégy gólt hozott a DVTK U14-es csapatának utolsó felkészülési mérkőzése. Nagy Attila együttese többször is vesztett helyzetben volt az Alsózsolca két évvel nagyobb korosztályával szemben. A hajrában viszont a piros-fehéreknek sikerült gólokra váltani fölényt, és végül 8-6-ra megnyerni a mérkőzést. A DVTK U14 szombaton a Budapest Honvéd vendégeként kezdi a tavaszi idényt.

Felkészülési mérkőzés

Diósgyőri VTK U14 – Alsózsolca U16 8-6 (3-4)

Diósgyőri VTK U16: Balázs Á. - Ferenczi S., Rem D., Zanócz Á., Soltész B., - Hajdú D., Tucsa D., Szakos B. -Jecs M., Kiss B., Jászberényi P. Vezetőedző: Nagy Attila.

Csere: Szakos B. helyett Kapitány G. a 41., Hajdú D. helyett Derzsényi Á. a 41., Tucsa D. helyett Hajdú D. a 60., Balázs Á. helyett Illés L. a 60. percben.

Gólszerzők: Kiss B. (1-2) a 15., Jászberényi P. (2-3) a 28., Kiss B. (3-4) a 33., Jászberényi P. (4-4) a 45., Jecs M. (5-5) a 62., Kiss B. (6-5) a 66., Jecs M. (7-5) a 67., HajdúD. (8-5) a 70. percben.