Összefoglaló 2021. március 20., szombat

U19: DVTK - Paks 5-1 (2-1)

Jobban kezdett a Paks korosztályos csapata, de a meccs előrehaladtával a DVTK U19 egyre nagyobb mezőnyfölényben futballozott a szombati bajnokin. A zöld-fehérek szereztek vezetést, amit még a szünet előtt megfordított Vincze Richárd együttese. A fordulás után pedig már csak a diósgyőriek találtak az ellenfél kapujába, így meggyőző sikerrel zárták az összecsapást. A Paks elleni mérkőzésen Jurek Gábor és Molnár Roland is duplázott, rajtuk kívül pedig Bencsík is betalált.

Országos U19-es bajnokság,
B csoport, 4. forduló

Diósgyőri VTK U19 - Paksi FC U19 5-1 (2-1)

DVTK edzőközpont, zárt kapuk mögött. Játékvezetők: Orosz J. (Tatár I., Malmos N.)

Diósgyőri VTK U19: Bánhegyi B. - Kundrák G., Benkő P., Molnár R., Rostás A., Bartha R., Dankó N., Bencsík D., Magyar L. Bernáth B., Jurek G. Vezetőedző: Vincze Richárd.
Paksi FC U19: Bencze T. - Varga B., Túri M., Zsákovics B., Skripek D., Nagy J., Ribár M., Bognár B., Paksi D., Nagy M., Nickl E. Vezetőedző: Nagy Lajos.

Csere: Magyar L. helyett Regdánszki M. a 46., Nagy J. helyett Vén B. a 46., Paksi D. helyett Fuják D. a 46., Bartha R. helyett Kacsó B. a 63., Benkő P. helyett Illés B. a 63., Skripek D helyett Tarczal N. a 73., Nickl E. helyett Budai Á. a 73., Jurek G. helyett Kanálos P. a 73., Molnár R. helyett Berki P. a 73., Ribár M. helyett Homonnay G. a 73. percben.

Gólszerző: Bogár B. (0-1) a 18., Jurek G. (1-1) a 34., Molnár R. (2-1) a 37., Molnár R. (3-1) az 53., Jurek G. (4-1) az 59., Bencsík D. (5-1) a 89. percben.