Összefoglaló 2021. március 20., szombat

U16: Paks - DVTK    1-2 (1-0)

A második félidőben Gulyás Márk duplázott, ezzel sikerült a DVTK U16-os csapatának elhoznia a három bajnoki pontot Paksról. A mérkőzés első fél órájának a végén Ádám Dominik révén a vendéglátók szereztek előnyt, amit a diósgyőriek a fordulás után hatalmas küzdelemben előbb kiegyenlítettek, majd vezetést is átvették. A Paksnak erre már nem volt válasza, így a Miskei Attila együttese a kecskeméti siker után ismét három ponttal térhetett haza.

Országos U16-os bajnokság,
B csoport, 4. forduló

Paksi FC U16 – Diósgyőri VTK U16

Paks, Paksi FC stadion, zárt kapuk mögött. Játékvezetők: Czagány Zoltán (Domány Tamás, Kovács Márk).

Paksi FC U16: Hübner Sz. – Perger Zs., Mácsik M., Ádám D., Pupp Z., Marsai M., Karaszi D., Szívós T., Szabó A., Binder Zs., Palóda D. Vezetőedző: Péter Norbert.
Diósgyőri VTK U16: Németh B. – Demeter M., Gulyás M., Kollár M.j, Balázsi L., Sebestyén Á., Kiss M., Komlósi B., Bedő D., Varga Z., Gyenes F. Vezetőedző: Miskei Attila.

Csere: Karaszi D. helyett Máté Cs. a 46., Demeter M. helyett Kövesi K. az 54., Szabó A. helyett Tóth K. a 76., Palóka D. helyett Berényi Sz. a 76., Sebestyén Á. helyett Németh Á. a 76., Szívós T. helyett Marosi R. a 84., Kiss M. helyett Gattyán M., a 86., Varga Z. helyett Köteles M. a 86. percben.

Gólszerző: Ádám D. (1-0) a 30., Gulyás M. (1-1) a 69., Gulyás M. (1-2) a 73. percben.