Összefoglaló 2021. április 3., szombat

U13: Várda - DVTK 3-0 (1-0)

Kisvárdán hagyta a bajnoki pontokat a DVTK U13-as, listavezető együttese. Az Északkeleti csoport 14. fordulójában a szabolcsiak Buda Béla triplájának köszönhetően győzte le Sipos Gergő csapatát. A DVTK U13-as korosztálya ettől függetlenül továbbra is élen áll a bajnokságban.

Kiemelt U13-as bajnokság,
Északkeleti csoport, 14. forduló

Várda Labdarúgó Akadémia – Diósgyőri VTK U13 3-0 (1-0)

Kisvárda, Várkerti Sporttelep, zárt kapuk mögött. Játékvezetők: Bíró József (Sási József, Rézműves Csaba).

Várda Labdarúgó Akadémia U13: Korbács B. – A. Horvat, László Á., Polyák Z., Buda B., Máté Cs., Bíró B., F. Hodovantes, Pjajfer I., Pekarik P. Csere: Jakab B., Juhász G., Zámbori M., Iski B., Amászta M., Erdős Zs., Iski L., Király M., Kalán Á. Vezetőedző: Erős Gábor.
Diósgyőri VTK U13: Gyuricskó B. – Lippai A., Meggyesfalvi B., Juhász K., Kis A., Lengyel V., Balázs T., Béres B., Juhos Á., Vinga Z., Gulácsi M. Csere: Farkas R., Bordás E., Dudás B., Boda D., Koltai B. Vezeőtedző: Sipos Gergő.

Gólszerző: Buda B. (1-0) a 26., Buda B. (2-0) a 43., Buda B. (3-0) a 45. percben.

Erős Gábor: - Nagyon jó iramú mérkőzést játszottunk egy felkészült ellenféllel szemben. Három olyan csapat van ebben a bajnokságban, akik az élen fel tudják venni egymással a harcot. Nem véletlen, hogy a DVTK vezeti a bajnokságot, de ezen a napon egy kicsivel jobbak, szerencsésebbek voltunk.

Sipos Gergő: - Harcos mérkőzésen egy jó erőkből álló Kisvárdával találkoztunk. Mezőnyben csináltunk szép dolgokat, de a támadó harmadban nem tudtunk maradandót alkotni. Gratulálok a hazaiaknak.