Simple Női Liga 16. forduló

2021. április 4., vasárnap
16:00 KÉSZ-St. Mihály FC - DVTK

Fórizs Sándor: - Az előző két mérkőzésünk nem úgy sikerült, ahogyan szerettük volna, de most már csak előre szabad tekinteni. Az utóbbi időben sokat fejlődött a szegedi női labdarúgás, ezért már senki nem mehet ellenük biztosra, de nekünk most mindenképpen győznünk kell ahhoz, hogy a lányok önbizalma ismét helyre álljon. Szeretnénk hazahozni a három pontot.

Helyszín

Makó Város Sportcentrum

A jelenleg is érvényben lévő kormányrendelet értelmében zárt kapus a mérkőzés, kérjük szurkolóinkat, maradjanak otthon!

Az első körben

Simple Női Liga 2. forduló

KÉSZ-St. Mihály FC - DVTK 0-3 (0-0)

Makó Város Sportcentrum. Játékvezető: Szommer Attila (Volentics Erik János, Kovács tamás)
St. Mihály: Csontos - Savanya, Kiss-Lantos, Görög, Papp Sz., Bartalis, Sajti, Sárosi, Gál B., Mici, Pilán. Vezetőedző: Jenei Péter
DVTK: Schildkraut - Palama, Nagy F., Nefrou, Barker - Vachter, Oláh A., Sandu, Voila - Vig, Bradić. Vezetőedző: Fórizs Sándor

Csere: Vig helyett Boros K. a 46., Gál B. helyett Török L. a 70., Kiss-Lantos helyett Mészáros a 84., Voila helyett Branyiczki a 87., Bradić helyett Horváth L. a 92. percben.
Sárga lap: Sandu a 39., Oláh A. a 41.,
Gólszerző: Nagy F. (0-1) az 50., Voila (0-2) a 79., Bradić (0-3) a 85. percben.

A második körben

Simple Női Liga 9. forduló

DVTK - KÉSZ-St. Mihály FC 3-0 (0-0)

Miskolc, DVTK Edzőközpont, zárt kapuk mögött. Játékvezető: Tóth Tamás (Hovanecz Máté László, Kovács Zoltán)
DVTK: Schildkraut - Balázs Cs., Nagy F., Palama, Boros K. - Voila, Oláh A., Sandu, Barker - Vachter, Bradić. Vezetőedző: Fórizs Sándor.
St. Mihály: Skoric - Papp, Savanya, Koprena, Bartalis, Sajti, Sárosi, Malesevic, Micic, Pilán, Török L.. Vezetőedző: Jenei Péter.

Csere: Sajti helyett Kiss-Lantos a 68., Oláh A. helyett Branyiczki a 76., Pilán helyett Juhász E. a 81., Bartalis helyett Kerekes a 83., Voila helyett Horváth L. a 86., Vachter helyett Kerékgyártó a 88. percben.
Sárga lap: Török L. a 43. percben.
Gólszerző: Vachter (1-0) a 48., Barker (2-0) a 64., Barker (3-0) a 66. percben.