Összefoglaló 2021. augusztus 28., szombat

U15: Vasas - DVTK 2-2 (1-1)

Változatos és izgalmas mérkőzés után szerzett egy pontot a Vasas vendégeként a Diósgyőri VTK U15-ös csapata. A fővárosi találkozón mindkét félidő első perceiben estek a gólok. A piros-fehérek kétszer is egyenlítettek: előbb Jászberényi Péter, majd a második játékrész elején a korosztályos válogatott összetartására is behívott Jecs Martin talált be.

MLSZ Országos U15-ös bajnokság
Kiemelt csoport, 1. forduló

Vasas Kubala Akadémia U15 - Diósgyőri VTK U15 2-2 (1-1)

Vasas Sporttelep, 50 néző. Játékvezetők: Alafi Beatrix, Gajzágó Imre, Csurgó Gábor.

Vasas Kubala Akadémia U15: Földi B. - Meszlényi Á., Keller B., Andresz V., Lászlóffy B., Galaschek Z., Göndör Filemon Á., Ivády P., Barkóczi B., Ottucsák Gy., Tillich T. Vezetőedző: László András.

Diósgyőri VTK U15: Soós B. - Jecs M., Bedő M., Szakos B., Jászberényi P., Kapitány G., Gyenes R., Kiss L., Kiss B., Rem D., Győrfi D. Vezetőedző: Icsó Zsolt.

Csere: Győrfi D. helyett Tucsa Sz. a 41., Jecs M. helyett Béres D. az 53., Kapitány G. helyett Ferenczi S. az 53., Meszlényi Á. helyett Balogh F. az 53., Andresz V. helyett Lakatos L. a 63., Ottucsák Gy. helyett Csernyi Á. a 63., Göndör Filemon Á. helyett Fátyol B. a 75., Ivády P. helyett Angi B. a 75., Tillich T. helyett Tilki Lotár K. a 75., Szakos B. helyett Holló M. a 75. percben.

Sárga lap: Jászberényi P. a 79., Keller B. a 83. percben.

Gólszerző: Galaschek Z. (1-0) a 6., Jászberényi P. (1-1) a 7., Göndör Filemon Á. (2-1) a 46., Jecs M. (2-2) a 47. percben.

László András: - Nagyon jó iramú mérkőzést játszottunk, mindkét csapat előtt adódtak lehetőségek a gólszerzésre, ezért reálisnak mondható a végeredmény.

Icsó Zsolt: - Gyors gólváltás után egy nagy rohanás volt a mérkőzés. Rengeteg helyzet adódott mind a két kapu előtt és az összképet nézve teljesen igazságos eredmény született.