Haladás-Viktória - DVTK 2-2 (1-2)

A Simple Női Liga 4. fordulójában a Haladás-Viktória otthonában szerzett értékes pontot a DVTK női labdarúgó csapata.

Simple Női Liga 4. forduló

Haladás-Viktória FC - Diósgyőri VTK 2-2 (1-2)

Szombathely, Haladás Sportkomplexum, 150 néző. Játékvezető: Dombi Olivér (Székely Gergő Ferenc, Jakab Bianka)
Haladás-Viktória: Bíró - Balogh, Gődér, Horti, Kovács V. - Németh A., Koprena, Urbán, Sweatman - Nagy V., Vladulescu. Vezetőedző: Székely Tibor.
DVTK: Schildkraut - Geréd, Nagy M., Jáhn, Boros K. - Palama, Sain, André, Krisztin - Sandu, Voila. Vezetőedző: Bém Gábor.

Csere: Koprena helyett Herczeg a 64., Sandu helyett Balázs Cs. a 66., Nagy V. helyett Bódai a 75., André helyett Mikó a 75., Voila helyett Vig a 80. percben.
Sárga lap: Nagy V. az 56., Boros K. az 58., Urbán a 73. percben.
Gólszerző: Voila (0-1) a 24., Krisztin (0-2) a 42., Sweatman (1-2) a 45., Sweatman (2-2) a 90. percben.

Vezetőedzői értékelés

Bém Gábor: - Egy változatos, jó iramú mérkőzést játszottunk, azonban nem vagyok boldog amiatt, hogy a 45. és a 90. percben kaptuk a gólokat. A koncentráción még dolgoznunk kell. Szerettük volna kijavítani a múlt heti fiaskót, úgy érzem, hogy ez félig-meddig sikerült is.  A Haladás-Viktória egy jó csapat, otthon különösen nehéz ellenfél, ezért összességében értékes pontot szereztünk.