Összefoglaló 2021. szeptember 11., szombat

DVTK - Astra 3-2 (1-1)

A Simple Női Liga 5. fordulójában hazai pályán fogadta az Astra-Activtek HFC-Üllőt a DVTK női labdarúgó csapata. Bém Gábor együttese izgalmas, gólokban gazdag csatában tartotta itthon a három pontot.

Simple Női Liga 5. forduló

DVTK - Astra-Activtek HFC-Üllő 3-2 (1-1)

Miskolc, DVTK Edzőközpont, 150 néző. Játékvezető: Tóth Tamás (Kovács Zoltán, Kövér Tamás)
DVTK: Schildkraut - Geréd, Nagy M., Jáhn, Boros - Voila, André, Sain, Krisztin - Bradić, Barker. Vezetőedző: Bém Gábor.
Astra: Farkas - Rozmis, Gelb, Szakonyi, Vicsek, Király, Árvay, Vidács, Véninger, Erdész, Dr. Tatai. Vezetőedző: ifj. Bene Ferenc.

Csere: Voila helyett Palama a 31., Árvay helyett Kós a 64., Király helyett Webber a 73., Krisztin helyett Horváth L. a 79., Bradić helyett Sandu a 85., Erdész helyett Dencz a 86. percben.
Sárga lap: Nagy M. a 20., Krisztin a 62., Rozmis a 86. percben.
Piros lap: -
Gólszerző: Bradić (1-0) az 1., Véninger (1-1) a 18., Palama (2-1) a 66., Szakonyi (2-2) a 71., Barker (3-2) a 73. percben.

Bém Gábor: - Saját magunknak tettük nehézzé a mérkőzést, hiszen két gólt ajándékoztunk az ellenfelünknek. Ennek ellenére dícséret illeti a lányok küzdeni tudását, gratulálok nekik a három pont megszerzéséhez!