Összefoglaló 2021. szeptember 13., hétfő

LU17: Hatvan - DVTK 2-2 (0-1)

Kétgólos diósgyőri vezetés olvadt el az utolsó pillanatokban a hatvani bajnoki mérkőzésen. A piros-fehérek szinte végig irányították a mérkőzést, kézben tartották az összecsapást, a hatvaniak azonban a lefújás pillanatában mégis örülhettek a döntetlennek.

U17-es Országos Leány Bajnokság, 3. forduló

FC Hatvan LU17 - Diósgyőri VTK LU17 2-2 (0-1)

Hatvan, 30 néző. Játékvezetők: Nagy Péter, Májer Konrád, Bálint János.
FC Hatvan LU17: Hajdu A. - Együd B., Danó A., Tóth Á., Magyar H., Farkas B., Hürkecz H., Cseszák V., Sátor Sz., Szolomájer L., Kozák D. Vezetőedző:
Diósgyőri VTK LU17: Bényei B. - Oláh Cs., Kemenyiczki L., Nagy G., Kóka B., Papp S., Galambosi P., Banga L., Majnár A., Szilágyi A., Havasi B. Vezetőedző: Fejér Márkó.

Csere: Danó A. helyett Balogh P. a 32., Szilágyi A. helyett Magyar H., 46., Galambosi P. helyett Lakatos D. a 60., Kemenyiczki L. helyett Dervalics D. a 71., Bényei B. helyett Bitó V. a 75., Banga L. helyett Kiss D. a 75. percben.

Sárga lap: Lakatos D. a 90. percben.
Gólszerző: Banga L. (0-1) a 7., Havasi B. (0-2) a 78, Tóth Á. (1-2) a 89., Tóth Á. (2-2) a 90+2. percben.

Szabó Ilona: - Köszönöm a lehetőséget, de nem kívánok nyilatkozni.
Fejér Markó: - Küzdelmes mérkőzésen igazságtalan döntetlen született. Remélem, hogy amit most elvett tőlünk a sors, azt majd egyszer vissza fogja adni. Kitartást Viviennek, várunk vissza.