Összefoglaló 2021. október 15., péntek

Soroksár SC - DVTK 1-4 (0-2)

Az első fordulóhoz hasonlóan a Simple Női Liga 8. körében is jobbak bizonyult a zöld gyepen a DVTK női labdarúgó csapata az újonc Soroksárnál. A diósgyőri gólokat Krisztin Sára, Bianca Sandu, Chrysanthi Voila és Nagy Melinda szerezték.

Simple Női Liga, 8. forduló

Budapest, Szamosi Mihály Sporttelep. Játékvezető: Bálint Kata Tünde (Zahorecz Roland, Vrbovszki Pál)
Soroksár: Terestényi - Benke, Török, Miszlai, Tenyei-Tóth, Nagy V., Győrik, Ott, Váradi, Horváth Zs., Buzás. Vezetőedző:
DVTK: Schildkraut - Geréd, Nagy M., Jáhn, Boros - Sain, Mikó, Sandu, Krisztin - Bradić, Barker. Vezetőedző: Bém Gábor.

Csere: Sandu helyett Palama az 59., Bradić helyett Voila az 59., Váradi helyett Patkós a 69., Mikó helyett André a 73., Tenyei-Tóth helyett Antalicz a 79., Barker helyett Horváth L. a 86., Sain helyett Ónodi a 86. percben.
Sárga lap: Mikó a 23., Krisztin a 37., Ott a 46., Voila a 60. Nagy V. a 89. percben.
Gólszerző: Krisztin (0-1) a 11., Sandu (0-2) a 20., Voila (0-3) a 65., Török L. (1-3) a 69., Nagy M. (1-4) a 72. percben.

Bém Gábor: - A lányok óriási motivációval érkeztek Soroksárra és úgy gondolom, hogy mindent megvalósítottunk, amit előzetesen megbeszéltünk, támadásban és védekezésben egyaránt. Már az első 20 percben az egészpályás letámadás eredményeként két góllal vezettünk, a második félidőben pedig még jobban visszaköszöntek - főleg támadásban - azok az elemek, amiket edzéseken gyakoroltunk.

Fotók: Erdős László