Összefoglaló 2021. november 3., szerda

DVTK Jegesmedvék - UNI Győr ETO HC 7-0

A Magyar Kupa 1. fordulójában az UNI Győr ETO HC ellen lépett jégre a DVTK Jegesmedvék csapata. A találkozó első harmadában Galajda Zsombor szerezte meg a vezető találatot, majd a második játékrészben sorra érkeztek a hazai gólok és 40 perc játék után már 7-0 állt az eredményjelzőn. A záró harmadban újabb gól már nem esett, így Tokaji Viktor csapata magabiztosan jutott tovább a Magyar Kupa következő fordulójába.

Magyar Kupa

1. forduló

2021. november 3. 18:30

DVTK Jegesmedvék - UNI Győr ETO HC 7-0 (1-0, 6-0, 0-0)

Miskolci Jégcsarnok, 355 néző, játékvezetők: Babic Vladimir, Nagy Attila, Kis-Király Barna, Váczi Dávid

DVTK Jegesmedvék: Duschek (Gratzl) - Hyvarinen, Wehrs, Walker, Galanisz, Elgestal, Hadobás, Doetzel, Miskolczi, Ritó, Galajda, Szirányi, Kiss R., Vojtkó, Mihalik, Lövei, Farkas O., Szabad, Farkas M., Pecsét ​​ vezetőedző: Tokaji Viktor

UNI Győr ETO HC: Sági (Tóth) - Kmec, Vas, Czakó, Dézsi, Turbucz, Bukor, Kováts, Madácsi, Páterka, Szalma, Bugár, Léránt, Mesterházy, Majoross, Szlama, Erdőhelyi, Csémi, Sipák, vezetőedző: Ladányi Balázs

1-0 08:55 Galajda (Szirányi)
2-0 23:53 Galanisz (Walker, Doetzel)
3-0 25:16 Lövei (Kiss R., Vojtkó)
4-0 30:35 Kiss R. (Galanisz, Szirányi)
5-0 32:45 Szirányi (Mihalik)
6-0 36:53 Elgestal (Wehrs, Doetzel)