Összefoglaló 2021. november 6., szombat

ETO FC Győr - DVTK 3-1 (1-1)

A Simple Női Liga 10. fordulójában az ETO FC Győr vendégeként lépett pályára a DVTK női labdarúgó csapata. A tartalékos piros-fehérek 1-1-es első félidőt követően, végül 3-1-es vereséget szenvedtek az ETO Parkban.

Simple Női Liga, 10. forduló

Győr, ETO Stadion. Játékvezető: Bognár Réka (Domján Dávid, Dévai Vanessza)
ETO FC Győr: Szőcs - Tillinger, Savanya, Nagy F., Németh, Vida, Öreg, Oláh, Rácz, Kovács. Süle. Vezetőedző: Menczeles Iván.
DVTK: Böröcz - Somogyi, Jáhn, Ónodi, Boros - Lovász, Balázs - Mikó, Sandu, Krisztin - Bradić. Vezetőedző: Bém Gábor.

Csere: Tillinger helyett Cameron az 55., Oláh helyett Feketevíziová a 67., Mikó helyett Vig a 67., Sandu helyett Katona a 78., Jáhn helyett Havasi a 83., Németh helyett Sali a 86., Süle helyett Nagy L. a 86. percben.
Sárga lap: Bém a 32., Vida a 35., Bradić a 37., Sandu a 39. percben.
Piros lap: -
Gólszerző: Vida (1-0) a 17., Krisztin (1-1) a 30., Cameron (2-1) az 58., Kovács (3-1, 11-esből) a 77. percben.

Bém Gábor: - Annak ellenére, hogy több játékosunk is hiányzott az alapcsapatból, gratulálok a játékosaimnak, hiszen tisztességesen helyt tudtunk állni. A védekezésünk rendben volt, támadásban ma egy kicsit haloványabbak voltunk. Sajnos a hazaiaknak igazi helyzet nélkül, gólokat ajándékoztunk. A 16 esztendős Somogyi Diána a kezdőcsapatban, míg a csereként pályára lépő két fiatal, a 16 éves Katona Flóra és a 15 éves Havasi Bernadett is megállta a helyét.