A zalaegerszegi Városi Sportcsarnokban 69 egyesület, 256 versenyzője, köztük 10 diósgyőri judos részvételével vette kezdetét a serdülő országos bajnokság. A női 52 kg-os mezőnyben Hoó Fédra három győztes mérkőzés után került döntőbe, ahol ezüstérmet szerezett.

A férfiak 81 kilogrammos súlycsoportjában is szurkolhattunk DVTK-s versenyzőnek a fináléban. Golenya Balázs Péter nagykanizsai ellenfél ellen judozva szerzett aranyérmet és álhatott fel a dobogó legfelső fokára.

A két dobogós pozíció mellett három ötödik helyet is szereztek a piros-fehérek Orliczki Zénó Benedek (36 kg), Ponevács Zoltán Dávid (40 kg) és Szántó Bence (55 kg) révén.

A DVTK Judo Szakosztálya a csapatversenyt az előkelő ötödik helyen zárta a 69 egyesületet felvonultató mezőnyben.