Összefoglaló 2021. november 24., szerda

LU15: DVTK - ETO 0-7 (0-5)

Magabiztos vendég sikerrel zárult az edzőközpontban megtartott LU15-ös bajnoki mérkőzés. A Diósgyőri VTK együttese ezúttal nem tudta megnehezíteni a dolgát a nagyobb játékerővel rendelkező ETO FC Győr csapatának.

Országos Leány U15-ös bajnokság, 10. forduló

Diósgyőri VTK LU15 - ETO FC Győr LU15  0-7 (0-5)

DVTK edzőközpont, 50 néző. Játékvezető: Éliás Attila, Szaniszló-Szabó Máté, Kolompár Jenő.
Diósgyőri VTK LU15: Galambvári O. - Szilvási N.j, Képes J., Balogh M., Nagy E., Keczán F., Mezőssy M., Plopp G., Farkas N., Képes K., Bánsági H. Vezetőedző: György Gábor.
ETO FC Győr LU15: Csóti K. - Stróbli K., Mohácsi R., Szabó P., Kovalter R., Hordós N., Krasznai Z., Büki L., Ézsely L., Szabó F., Halmai I. Vezetőedző: Újvári Krisztina.
Csere: Plopp G. helyett Kóka B. a 41., Bánsági H. helyett Dobi G. a 49., Mezőssy M. helyett Kádas D. az 58., Farkas N., helyett Fekete É. az 58., Szabó P. helyett Fligh V. a 70., Büki L. helyett Domján Cs. a 70., Mohácsi R. helyett Rios-Neskov F. a 78., Krasznai Z. helyett Kéri E. a 78. percben.
Gólszerző: Büki L. (0-1) a 4., Szabó F. (0-2) a 6., Szabó F. (0-3) a 13., Szabó F. (0-4) a 29., Hordós N. (0-5) a 30., Hordós  N. (0-6) a 68., Szabó F. (0-7) a 69. percben.

György Gábor: - Ismét egy tanulságos mérkőzésen vagyunk túl. Végig alapelveinknek megfelelően próbáltuk játékunkat felépíteni. Sajnos az ellenfél fizikális fölényét nem tudtuk kompenzálni. Az első félidőben sok gólt ajándékoztunk a Győr csapatának. Agresszivitás terén és technikailag nagyon sokat kell fejlődnünk. Gratulálok a Győr csapatának.

Újvári Krisztina: - Remek teljesítményt nyújtottunk, az első félidőben sok szép támadást vezettünk, szép gólokat lőttünk. A fordulás után többet kaptkodtunk, nem koncentrálutnk eléggé, így a DVTK előtt is adódtak lehetőségek. Összességében azonban megérdemelten nyertük meg a mérkőzést.