A szombati forduló előtti eső miatt igazi cyclo cross versenyhez méltó körülmények közt vághattak neki a DVTK versenyzői a sorozat harmadik állomásának.

Hazai pályán az U13-as fiú mezőnyben Leányvári Benjamin nem sokkal lemaradva a dobogóról az ötödik helyen zárt, míg testvére Leányvári Áron a negyedik helyen ért célba egy korosztállyal feljebb, ahol Mindszenti Áron tizedik lett. Az U17-es korosztály öt körös férfi versenyében Rózsa Dániel szintén a 10. helyen szelte át a célvonalat. Mindszenti Ákos az U19-eseknél a második helyet szerezte meg a nyolc körös versenyben, így harmadik alkalommal is dobogóra álhatott a sorozatban, a korábbi első, és második helyét követően. A férfiak master1 versenyében Kovács Ádám a 11. helyen ért célba.

A Cyclo Cross Challange záró fordulóját december 18-án, Kőbányán rendezik majd.