A pesterzsébeti Kruj István Sportcsarnokban került megrendezésre a Felnőtt Kötöttfogású Birkózó Válogatóverseny a márciusi hazai rendezésű Európa-bajnokságra, és a plovdivi U23-as kontinensviadalra. A tavalyi kadet vb-n a negyeddöntőig jutó Szinay Csaba a 82 kilogrammosok mezőnyében indult, ahol az ötödik helyet szerezte meg.

A Gyermek, Diák II. és Diák I. korcsoportú fiatal birkózók országos versenyen indultak, ahonnan négy éremmel tértek haza. Lakatos Kevin a Diák I. korcsoportban szerezett bronzérmet, míg Oláh Zsombor és Lakatos Milos második lett kategóriája súlycsoportjában. Lakatos Győző a gyermek II. korcsoport 23 kilogrammos versenyében győzött és állhatott fel a dobogó tetejére.