A félmaratoni versenyszámban a 2021-ben Miskolc-Kassa ultramaraton győztes, Kohári Szabolcs teljesített a legjobban a diósgyőri versenyzők közül. A szikszói versenyző 1:16:52-es idővel a 11. helyen ért célba a több mint 3000 induló közül, ami kategóriája második helyére is elég volt. Bényei Szilárd pár másodperccel később, 1:17:14-el követte őt a 13. helyen, ami az M30-as kategóriában a bronzérmet jelentett. A DVTK harmadik indulója, Ördög Krisztián is az első húszban végzett, aki 1:18:18-al a 19. lett.

A nőknél Lövei Vanda 10 kilométeren a hetedik helyen szelte át a célvonalat 39:47-es időeredménnyel, ami a W12-es kategória aranyérmét is garantálta a fiatal diósgyőri futónak. A félmaratoni páros versenyben Behan Anikó győzött Zólyomi Kingával megszerezve a DVTK ötödik érmét a 37. Vivicittán.