Beharangozó 2022. április 18., hétfő

Kedden Nyíregyházán játszik a DVTK röplabda csapata

A női röplabda Extraliga rájátszásának 5-8. helyért vívott találkozóin a DVTK-nak a FATUM-Nyíregyháza ellen kell pályára lépnie. A három győzelemig tartó párharc első két találkozóján piros-kék győzelem született, így a harmadik találkozó már a csapatok további programjáról is dönthet. A találkozót 2022. április 19-én, 18 órától rendezik Nyíregyházán, a Continental Arénában.

Női Röplabda Extraliga - 5-8. helyért. - 3. mérkőzés

2022. április 19., kedd
18:00 FATUM-Nyíregyháza - DVTK

Jegyinfo

A találkozóra egységesen 1.500 forintba kerülnek a belépőjegyek, melyek a helyszínen, vagy előzetesen online - jegy.hu felületén is megvásárolhatóak.

Játékvezetők

A találkozó játékvezetői Horváth Miklós és Szarka János István lesznek, vonalbíróként Csarkó Edina és Hidegkuti Dorottya segítik munkájukat.

Vezetőedző: Sasa NEDELJKOVIC

A szezonbeli párharc egyértelmű nyíregyi fölényt mutat, az összes eddigi mérkőzésen magabiztos piros-kék siker született.

Edzői beharangozó

Gaitanakis Leonidas: Újabb kemény mérkőzés vár ránk, de nem feltartott kézzel megyünk Nyíregyházára! Szeretnénk a mérkőzésen a hazai első és harmadik szetthez hasonló játékot mutatni és védekezésben valami újat kipróbálni. Most mindenkinek egy kicsit kitartóbbnak kell lennie és egy pici pluszt hozzá kell még adnia.