Összefoglaló 2022. április 23., szombat

DVTK - ETO FC Győr 3-3 (1-0)

A Simple Női Liga 17. fordulójában hazai pályán fogadta a DVTK együttese a tabella második helyén álló ETO FC Győr gárdáját. Bém Gábor csapata az első félidőben végig vezetett a végtelenül izgalmas és küzdelmes találkozón, ahol a második játékrész valódi gólesőt hozott. A vendégek három gólt szerezve fordítani tudtak, azonban a diósgyőri lányok nem adták fel és küzdeni tudásuknak egy pont lett a jutalma.

Simple Női Liga 17. forduló

Diósgyőri VTK - ETO FC Győr 3-3 (1-0)

Miskolc, DVTK Edzőközpont, 150 néző. Játékvezető: Bálint Kata Tünde (Flinta Zoltán, Nyeste Laura)
DVTK: Schildkraut - Somogyi, Geréd, Jáhn, Boros - Vig, Balázs, Sain, Sandu, Barker - Bradić. Vezetőedző: Bém Gábor.
ETO FC Győr: Samson - Öreg, Nagy F., Kovács L., Savanya, Rácz, Vida, Németh L., Luijks, Süle, Cameron. Vezetőedző: Dörnyei Balázs.

Csere: Luijks helyett Oláh a 63., Vig helyett Mikó a 73., Vida helyett Nagy L. a 81., Sandu helyett Havasi a 81., Bradić helyett Voila a 91. percben.
Sárga lap: Vig a 18., Bém a 29., Bradić az 56. percben.
Piros lap: -
Gólszerző: Balázs (1-0) a 3., Cameron (1-1) az 51., Vida (1-2) a 67., Rácz (1-3, 11-esből) a 70., Bradić (2-3) a 74., Barker (3-3) a 77. percben.

Bém Gábor: - Gratulálok a játékosaimnak, akik a mai mérkőzésen mindent megtettek a sikerért. Azt gondolom, hogy az ország egyik legjobban menedzselt csapatának nem kellene ennyi segítséget nyújtani.