Összefoglaló 2022. április 30., szombat

Haladás-Viktória FC - DVTK 1-0 (0-0)

A Simple Női Liga 18. fordulójában a Haladás-Viktória FC vendége volt a DVTK női labdarúgó csapata.

Simple Női Liga 18. forduló

Szombathely, Haladás Sportkomplexum, 100 néző. Játékvezető: Kalmár Petra (Kovács Tamás, Jakab Bianka)
Haladás-Viktória FC: Bíró B. - Novák L., Gődér, Szil T., Urbán, Nagy V., Balogh H., Varró, Németh A., Sweatman, Németh M. Vezetőedző: Székely Tibor.
DVTK: Schildkraut - Somogyi, Geréd, Jáhn, Boros - Vig, Balázs, Sain, Sandu, Barker - Bradić. Vezetőedző: Bém Gábor.

Csere: Szil helyett Feketevíziová az 59., Vig helyett Mikó az 59., Varró helyett Kiss-Lantos a 76., Sandu helyett Krisztin a 76., Balázs Cs. helyett Voila a 86., Németh M. helyett Kovács V. a 90+1. percben.
Sárga lap: Feketevíziová a 63., Sweatman a 73., Mikó a 90+3. percben.
Gólszerző: Kiss-Lantos (1-0) a 84. percben.

Bém Gábor: - Minden úgy alakult ahogy terveztük, az első 10 percben nagy nyomást helyeztünk az ellenfélre, ekkor volt három tizenegyesgyanús szituáció, amelyekből egyet sem kaptunk meg. Mindent elmond, hogy a kapusunknak 90 perc alatt kétszer kellett védenie. Végig mi irányítottuk a mérkőzést, de nem sikerült feltenni az i-re a pontot. Volt 5-6 ziccerünk, legalább egyet be kellett volna rúgnunk.

Fotó: Unger Tamás / vaol.hu