Nem sokat kellett várni az első magyar találatra, mindössze 51 másodperc telt el, amikor Kulmala Rasmus korongot szerzett, Seből Balázshoz passzolt, aki a hálóba lőtte a korongot (1–0). Újabb magyar helyzetek helyett a litvánok rohamoztak, Rajna Miklósnak akad bőven dolga. A harmad derekán emberelőnybe kerültünk, de az előnyt nem sikerült növelni. Az utolsó percekre mi kerültünk emberhátrányba, Sofron István ráadásul 2+2 percet kapott, így az még a második harmad elejére is kitartott.

Az emberhátrány végül letelt komolyabb litván lehetőség nélkül, akadt viszont egy ziccer Hári János előtt, de kapu fölé szállt a korong. A 24. percben aztán Hári is feliratkozott a góllövőlistára: bár Sofron István vélt (kapuvasas) találatát hosszas videózás után nem adták meg, kaptunk egy büntetőt, amit Hári János magabiztos értékesített is (2–0). A 27. percben emberelőnybe kerültünk, de mindössze 10 másodpercig, négy a négy ellen pedig a litvánok az első buli után szépítettek (2–1).

A második harmadból áthozott emberelőnnyel indult az utolsó játékrész, de ebből nem növeltük az előnyt. A litvánokét meg kivédekezni sikerült – itt jegyeznénk meg, hogy Rajna Miklós óriási munkát végzett ezen a meccsen a kapuban. Az utolsó tíz perc előtt kettős fórba kerültünk, azonban ezzel sem tudunk élni. Ha nem lett volna elég feszült a mérkőzés, három perccel a vége előtt kiállítást kaptunk, a litvánok még a kapusukat is lehozták, de csak kapuvasig jutottak. Természetesen maradt a hat az öt ellen, de szerencsére az eredmény sem változott: a mieink 2–1-re megnyerték a második mérkőzésüket a ljubljanai vb-n!