Július közepén Görömböly adott otthont a sorozat záró fordulójának, ahol ezúttal kilenc piros-fehér kerékpáros állt rajthoz. A DVTK egyetlen aranyérmét Mády Áron szerezte az U9-eskénél, ahol Szőnyi Zalán is dobogóra állhatott. A diósgyőriek további két medáliáját Vámos Janka (U9) és Leányvári Benjámin (U13) szállított, akik egyaránt a harmadik helyen szelték át a célvonalat kategóriájukban.

A négy fordulót összesítő pontversenyben a DVTK egyéniben két győzelmet szerzett Mády Áron (U9) és Leányvári Benjámin (U13) révén, míg Rózsa Dániel (U17) és Korpa István (felnőtt) ezüstérmes pozícióban zárt. A sormintát folytatva a végső rangsorban a diósgyőri kerékpárosok szintén két bronzérmet szereztek Szőnyi Zalán (U9) és Leányvári Áron (U15) szereplésével. A csapatversenyben pedig a DVTK Cycling Team az előkelő 2. helyen zárt.