II. DVTK Rakaczki Kupa
B csoport, 2. mérkőzés

CFR Cluj - Legia Warszawa 0-5 (0-3)

Putnok, Elek Ákos Edzőközpont, 100 néző. Játékvezető: Nagy Ferenc, Bodnár Ádám, Bense Milán.
CFR Cluj U16: D. Festeu - I. Lupu, A. Radu, E. Rusu, A. Ondreykovic, S. Sima, Juhos G., D. Verestuic, A. Duma, M. Miclaus, A. Dancu. Csere: M. Racasu, D. Zanc, L. Blagu, Márton B., A. Fanea, P. Buzo. Vezetőedző: Alim Cazan.
Legia Warszawa U16: K. Kassyanowicz - D. Foks, M. Michatowski, A. Libiszowski, F. Pollok, J. Leszczynski, J. Zbrog, M. Pascal, S. Gieroba, A. Ploszka, I. Busz. Csere: M. Bobier, M. Katorba, A. Iwanczyk, K. Soleczki, B. Czarkowski, A. Gilant, M. Pawlowski, A. Cetnar. Vezetőedző: Tomasz Babel.
Gólszerző: M. MIchatowski (0-1) a 10., S. Gieroba (0-2) a 18., A. Cetnar (0-3) a 35., A. Iwanczyk (0-4) a 46., A. Cetnar (0-5)  az 57. percben.

Alim Cazan: - A Legia nagyon jó csapat, kiválóan futballoztak, teljesen megérdemelten nyerték meg ezt a találkozót. Mi ezúttal nem azon a szinten voltunk, ami ránk jellemző. Azon leszünk, hogy a tornából hátralévő meccseken javítani tudjunk.

Alex Cetnar: - Az első mérkőzésünk volt a tornán, kicsit nehezen lendültünk játékba, ami megjátszott az első félidei teljesítményünkön. A fordulás után viszont már sokkal gyorsabban futballoztunk a védekezésre koncentráló, betömörülő ellenféllel szemben. Az eredmény láttán boldog vagyok, de természetesen taktikai szempontból tovább szeretnénk fejlődni.