Az értékes ranglistapontokat adó országos verseny U19-es egyéni számában Krebs Levente kiemeltként a főtáblán kezdett, ahol az első fordulóban a KSI-s Klampár Tibort, majd a pécsi Balogh Bencét győzte le 3:0 arányban. A legjobb nyolc között szintén fővárosi ellenfél következett Fodor Csaba Artúr személyében, aki 0:2-ről még ki tudott egyenlíteni, ám diósgyőri asztaliteniszezőnk ezt követően hat szettben lezárta a mérkőzést, és továbbjutott az elődöntőbe. A fináléba kerülésért a sormintát folytatva a pécsi Faragó Barnabás ellen állt asztalhoz korosztályos Eb résztvevőnk, és kiváló játékkal, 4:1 arányban jutott döntőbe. Az aranyéremért vívott csatában Krebs Levente végül nem bírt Lei Balázzsal, ám így is egy fényesen csillogó ezüstérmet szerzett.

A páros verseny küzdelmeiben a pécsi Balogh Bence oldalán állt asztalhoz piros-fehér játékosunk, akivel erőnyerőként a nyolcaddöntőben kezdtek. Az egyéniben is összetalálkozó páros a Tóth-Gögös kettős ellen 3:1-es győzelemmel indított, majd az Epinger-Oroszki duót szintén négy szettben búcsúztattak. Ezt követően az elődöntőben a Fehér-Bíró kettős ellen a Krebs-Balogh páros 2:1-re is ellépett, azonban a zuglóiak előbb egyenlítettek, majd a döntő szettet 12:10-re behúzták, így kiejtették a diósgyőri-pécsi duót, akiknek a nyakába bronzérmet akasztottak.