A Püspökladányba megrendezett területi diákolimpián a Diák I-es korcsoportban Lakatos Kevin (29 kg) és Baranyai Gábor (32kg) állhatott a dobogó tetejére, míg Szabó Marcell (46 kg) nyakába bronzérmet akasztottak. A Diák II-es kategóriában szintén két piros-fehér aranyérem született Baráth Milán (50 kg) és Lovas Marcell (63 kg) révén. A korcsoportban ezüstérmet szerzett Biró Vince(50 kg), míg Visnyai Lajos (63 kg) és Rácz Máté (35 kg) a dobogó alsó fokára állhatott fel, ezzel megszerezve a DVTK hetedik és nyolcadik medáliáját a versenyről.

A területi diákolimpiával párhuzamosan gyermek korosztályos birkózó gálát is rendeztek, amelyen súlycsoportok nélküli többfős csoportokban körmérkőzéses rendszerben dőltek el az érmek. A DVTK - Miskolci Sportiskola birkózó szakosztályának versenyzői 11 érmet, köztük 3 aranyat szereztek a gálán két korosztályban.