Az egyéni verseny küzdelmében a selejtező csoportból indult a DVTK fiatal játékosa, ahonnan egy 3:1 és egy 3:0 arányban megnyert találkozó után első helyen jutott főtáblára. Fischer Csaba a legjobb 16 között erőnyerő volt, a nyolc között viszont óriási csatában jutott tovább. NB II-es játékosunk a KSI-s Fegyver Zsombor ellen 0:2-ről egyenlített, azonban újra hátrányba került, ám innen is volt visszaút, és döntő szettben diósgyőri játékosunk jutott tovább. Az elődöntőben Szabó Lénárd következett, aki ellen 3:0-ra is ellépet Fischer és végül öt szettben jutott a fináléba. A döntőben asztaliteniszezőnk jól kezdett Fodor Csaba Artúr ellen és vezetett, ám végül 2:4 arányban alulmaradt, de így is egy szépen csillogó ezüstérmet szerzett.

A párosok küzdelmében szintén a selejtezőből indult Fischer Csaba Kulcsár Balázs oldalán, ahonnan egy győzelem és egy vereséggel kerültek főtáblára. A negyeddöntőben a Móricz-Zsigmondi ceglédi kettőst is sikerült legyőzniük 3:1 arányban, amivel a már biztos érmet jelentő elődöntőbe kerültek. A legjobb négy között ismét nagyot küzdött a Fischer-Kulcsár páros ám 2:1-es előny után döntő szett következett, ahol drámai játékban a szerencsi ellenfelük jutott tovább, így Fischer Csaba az egyéni ezüst mellé egy páros bronzérmet szerzett.