U23-as együttesünk ezúttal nem bírt a hazai pályán játszó Nyíregyházával, hiába szerzett Oláh Fruzsina 17, Albert Szidónia pedig 14 pontot, a házigazdák bizonyultak jobbnak.

U23/Női Amatőr NB I. Zöld  csoport

2023. február 26.,vasárnap, Nyíregyháza
Nyíregyházi Kosársuli - DVTK U23 61-52 (20-10, 14-13, 10-17, 17-12) Statisztika

Junior csapataink sem tudtak sikeres hetet zárni: "A" csapatunk a Vasas otthonában szenvedett vereséget egy gyenge negyedik negyed következtében, míg "B" csapatunk házigazdaként egylabdás meccsen szenvedett vereséget a Szegedtől.

U18/junior bajnokság főtábla Piros csoport rájátszás 4. forduló

2023. február 25., szombat, Budapest, Vasas csarnok
Vasas Akadémia/A  – DVTK Akadémia/A 64-54 (12-15, 18-14, 15-17, 19-8) Statisztika

U18/junior bajnokság főtábla Fehér "A" csoport rájátszás 3. forduló

2023. február 25., szombat, DVTK Aréna
DVTK Akadémia/B – Szegedi KE 55-57 (12-8,11-12,23-22,9-15) Statisztika

Ezúttal a Kadet bajnokságban sem termett babér a DVTK korosztályos együttesének: U16 "A" csapatunk 20 pontos vereséget szenvedett el a Zsíros Akadémia vendégeként Budapesten.

U16/kadet bajnokság főtábla Piros csoport rájátszás 4. forduló

2023. február 26.,vasárnap, Budapest, Zsíros Csarnok
Zsíros Akadémia Kőbánya – DVTK Akadémia/A 85-65 (20-18,30-20,21-16,14-11) Statisztika

Serdülő bajnokságban szép eredmények születtek a héten: Akadémia "A" csapatunk a Kecskemétet és a Vasast is két vállra fektette, bár a Csata túl nagy falatnak bizonyult. "B" csapatunk legyőzte a Soproni Darazsak együttesét, ám nem bírt a Törekvéssel és a Nyíregyházával, 1-2-es mérleggel zárva a hetet. Tiszaújvárosi serdülő együttesünk kettős győzelemmel zárta a 8. hetet, a zempléni együttesünk ezúttal nem tudott győzelmet aratni.

U14/serdülő bajnokság főtábla selejtező II. felsőház

2023. február 25., szombat - február 26., vasárnap, Budapest, Csata csarnok
DVTK Akadémia/A – Kecskeméti KA/A 74-38 (24-7,11-9,19-9,20-13) Pontszerzők
Csata DSE/B - DVTK Akadémia/A 54-40 (13-10,14-8,13-9,14-13) Pontszerzők
DVTK Akadémia/A - Vasas Akadémia/A 56-35 (24-6,5-10,9-5,18-14) Pontszerzők

U14/serdülő bajnokság főtábla selejtező II. alsóház

2023. február 25., szombat- február 26.,vasárnap, Nyíregyháza, Szent Imre Csarnok
Soproni Darazsak Akadémia/A – DVTK Akadémia/B 72-94 (16-25,12-22,23-20,21-27) Pontszerzők
DVTK Akadémia/B - Török Flóris-Törekvés SE/A 69-92 (18-17,27-33,7-21,17-21) Pontszerzők
Nyíregyházi Kosársuli/A - DVTK Akadémia/B 82-69 (14-13,21-20,25-17,22-19) Pontszerzők