Magyar Bajnokság
U16

2023. 03. 01. 17:45

Hokiklub Budapest - DVTK Jegesmedvék Jégkorong Sportakadémia 7-1 (2-0, 4-0, 1-1)

Urbán Péter (vezetőedző) nyilatkozat: A szezon során már összeszokott sorokat át kellett variálnunk a betegek és a feljátszók hiánya miatt. Ez persze nem mentség arra, hogy a tudásunk alatt teljesítettünk. A védőharmadban rendre szabadon hagytuk az ellenfél játékosait a veszélyes helyeken, a támadóharmadban pedig körülményesek voltunk és nem dolgoztunk konstans elég keményen, így nem is érdemeltünk gólokat! Egyszerűbb játék a hoki annál, mint ahogy azt ezen a meccsen elképzeltük, tehát a hoki alapvető szabályait be kell tartani és odaadással kell játszani. Ezek ma sajnos hiányoztak!

International League
U18

2023. 03. 01. 12:00

DVTK Jegesmedvék Jégkorong Sportakadémia - Okanagan Hockey Academy 1-6 (0-1, 0-0, 1-5)

Verba Gábor (vezetőedző) nyilatkozat: Az 5. helyért folyó mini playoff 3. mérkőzését az jellemezte, ami idáig majdnem minden mérkőzésen előfordult, rengeteg helyzetet sikerült kialakítani, de nem tudtuk belőni azokat. Az utolsó 10 percben pedig a sok kihagyott helyzet megbosszulta magát, az OHA csapata belőtte a helyzeteit és ezzel eldöntötte, hogy ők fognak játszani az 5. helyért a Vasas csapatával.

2023. 03. 04. 16:30

Budapest Jégkorong Akadémia - DVTK Jegesmedvék Jégkorong Sportakadémia 2-3 (0-1, 0-2, 2-0)

Verba Gábor (vezetőedző) nyilatkozat: A Budapest Jégkorong Akadémia csapatával két győztes mérkőzésig tartó párharc első mérkőzésén 3 gólos előnyt sikerült szereznünk 40 perc játék után. Bátran és erőszakosan játszottunk 50 percen keresztül, de az utolsó 10 perc nagyon gyengére sikerült. Feljött az ellenfelünk egy gólra, mert fegyelmezetlenek voltunk és sorra kaptuk a kiállításokat. Végig nagy nyomás volt rajtunk, de mindent megtettek a srácok a győzelemért!

2023. 03. 05. 15:35

Verba Gábor (vezetőedző) nyilatkozat: A másnapi meccsen elég bátortalanul, önbizalom hiányában játszottunk. Úgy éreztem senki nem fogta fel a mérkőzés tétjét, kivéve az ellenfelet. Náluk volt akarat, küzdöttek minden korongért, mi pedig álmosan játszottunk végig, aminek sima vereség lett a vége. Szombaton hazai pályán meg kell mutatni, hogy tudunk mi jobban és eredményesebben játszani.

U21

2023. 02. 28. 19:00

DVTK Jegesmedvék Jégkorong Sportakadémia - UNI Győr-Nemak ETO HC 6-0 (2-0, 2-0, 2-0)

2023. 03. 02. 19:00

UNI Győr-Nemak ETO HC - DVTK Jegesmedvék Jégkorong Sportakadémia 4-5 (0-0, 2-3, 2-2)

Rusznyák Szilárd (vezetőedző) nyilatkozat: A rájátszás első körében a Győr csapatát választottuk ellenfélnek. Az első meccs jól alakult számunkra, de tudtuk, hogy idegenben sokkal nehezebb dolgunk lesz. Így is történt, az ellenfelünk mindent kirakott a jégre és foggal, körömmel küzdöttek, amiért gratulálunk nekik. Szerencsére sikeresen vettük a második mérkőzés akadályait is és már a legjobb 4 csapat között vagyunk, ahol a Vasas lesz az ellenfelünk. Parázs meccsekre számítok, ahogy az alapszakasz során is történt.

2023. 03. 05. 18:15

DVTK Jegesmedvék Jégkorong Sportakadémia - Vasas SC 5-3 (1-1, 3-1, 1-1)

Rusznyák Szilárd (vezetőedző) nyilatkozat: Az elődöntő első mérkőzését sikerrel vettük. Nagy energiákat mozgósítottunk a győzelem érdekében. Nyertünk, de ezzel a meccs után már nem is foglalkozunk. Hosszú a párharc, még három mérkőzést nyerni kell. Megyünk tovább!