Magyar Bajnokság
U16

2023. 03. 06. 16:05

DVTK Jegesmedvék Jégkorong Sportakadémia - Székelyföldi Jégkorong Akadémia 1-5 (1-2, 0-3, 0-0)

Urbán Péter (vezetőedző) nyilatkozat: Bátortalanul kezdtünk, emiatt sok helyzetet alakított ki az ellenfél a kapunk előtt, gyorsan vezetést is szereztek, amire még góllal tudtunk reagálni. A második harmadban fokozódott a nyomás a kapunkra, 3 gólt is kaptunk rövid időn belül. Igazából csak a harmadik harmadban tudtunk jobb tempóban játszani, de gólt már nem lőttünk. Voltak jó momentumok, helyenként tetszetősen játszottunk, de a gólok hiányoztak.

2023. 03. 07. 16:45

Urbán Péter (vezetőedző) nyilatkozat: A tegnapi kerethez képest kiegészültünk az U18-ba feljátszókkal, aminek köszönhetően mindenki magabiztosabb lett, karakteresebbé vált a játékunk. Pozitív hangulat uralkodott a padon és a jégen is, nagy hőfokon játszott mindenki. Ami tegnap elmaradt, az ma megérkezett, gólokat lőttünk, amikkel jól sáfárkodtunk, okosan játszottunk, nem vállaltunk plusz kockázatot a koronggal. Megérdemelten nyertünk, gratulálunk a fiúknak!

2023. 03. 12. 14:45

Budapest Jégkorong Akadémia U15 - DVTK Jegesmedvék Jégkorong Sportakadémia 2-6 (0-0, 0-3, 2-3)

Urbán Péter (vezetőedző) nyilatkozat: A mérkőzés elején kiegyenlített játék folyt, bár az ellenfelünk több nagyobb helyzetet dolgozott ki, mint mi, de a hálóőrünk erős tartást adott, így nem született gól az első harmadban. A folytatásban végig nagyon céltudatosak és kiegyensúlyozottak voltunk, végig azt láttuk a játékosokon, hogy törekszenek véghez vinni azt, amit kértünk tőlük. Ezzel a játékkal megérdemelten győztük le a BJA U15-öt, ami kellő motivációt, lendületet is ad az utolsó bajnoki meccsünk előtt.

International League
U18

2023. 03. 11. 14:45

DVTK Jegesmedvék Jégkorong Sportakadémia - Budapest Jégkorong Akadémia 4-5 (1-3, 1-1, 2-1)

Verba Gábor (vezetőedző) nyilatkozat: Több fiatal játékos kapott lehetőséget ezen a mérkőzésen, amivel éltek is. Nagy kedvvel játszott mindenki, jó volt a csapaösszhang, támogatták egymást a padon és az öltözőben. Az első harmadban eldöntötte a mérkőzést az ellenfelünk, hiába zárkóztunk fel, de a 3 gól, amit kaptunk az elején döntőnek bizonyult. Végén a kapuslehozatallal egy gólra még sikerült felzárkózni, de az egyenlítés elmaradt. Gratulálok a BJA csapatának a párharc megnyeréséhez!

Ezzel véget ért a Nemzetközi bajnokság számunkra, ahol a 8.helyet szereztük meg. Sok hasznos tapasztalatot gyűjtöttek a srácok. Készülünk a jövő héten kezdődő Magyar Bajnokság rájátszására.

U21

2023. 03. 06. 19:00

DVTK Jegesmedvék Jégkorong Sportakadémia - Vasas SC 6-5 (0-1, 4-4, 2-0)

Rusznyák Szilárd (vezetőedző) nyilatkozat: Felemás érzéseim vannak a mérkőzéssel kapcsolatban. Természetesen nagyon örülünk, hogy sikerült nyernünk és 2-0-ra vezetjük a párharcot. Sok kiállítást kaptunk, amiket ráadásul nem tudtunk kivédekezni és ezt nem engedhetjük meg magunknak. A következő mérkőzéseken el kell kerülni a felesleges kiállításokat és sokkal jobban kell kihasználni a helyzeteinket, mert a két mérkőzés alatt jó pár góllal többet szerezhettünk volna. Csütörtökön folytatjuk a Vasas Jégcentrumban.

2023. 03. 09. 18:30

Vasas SC - DVTK Jegesmedvék Jégkorong Sportakadémia 3-5 (0-1, 1-1, 2-3)

2023. 03. 10. 17:30

Vasas SC - DVTK Jegesmedvék Jégkorong Sportakadémia 1-6 (0-0, 0-2, 1-4)

Rusznyák Szilárd (vezetőedző) nyilatkozat: Két idegenbeli mérkőzésünk következett a legjobb négy között. Mindkét meccs jól sikerült. A mérkőzéseken sikerült jobban teljesíteni a védekező harmadban és amiket megbeszéltünk a fiúkkal abban sikerült előre lépni. A két sikerünknek köszönhetően bejutottunk a döntőbe és újra a fehérvári csapattal kerültünk össze, ahogyan az két éve is volt. Gratulálunk mindenkinek! A Vasasnak sok sikert kívánunk a továbbiakban.