Összefoglaló 2023. március 18., szombat

MTK - DVTK 3-0 (1-0)

A Simple Női Liga 14. fordulójában az MTK Budapest vendége volt szombaton a DVTK női labdarúgó csapata. Az év első hazai meccsén, pénteken 15 órától a Kelen SC érkezik a DVTK Stadionba.

Simple Női Liga 14. forduló

MTK Budapest - DVTK 3-0 (1-0)

Budapest, Lantos Mihály Sportközpont. Játékvezető: Kulcsár Katalin (Vad Anita, Juhász Dóra)
MTK: Varga L. - Hudchanka, Farádi-Szabó, Barkóczi, Legendás, Palama, Milunović, Vas H., Zágor, Magyarics. Vezetőedző: Makrai László
DVTK: Böröcz - Somogyi, Geréd, Jáhn, Boros - Nagy L., Sain, Voila - Mikó, Nagy P., Komlós L. Vezetőedző: Bém Gábor.

Csere: Magyarics helyett Csuhai a 35., Sain helyett Katona F. az 54., Jáhn helyett Havasi a 65., Hudchanka helyett Murár a 68., Nagy L. helyett Horváth L. a 72., Legendás helyett László H. a 82., Zágor helyett Haraszti F. a 82. percben.
Sárga lap: Somogyi a 6., Vas H. a 66., Boros K. a 75. percben.
Gólszerző: Zágor (1-0) a 21., Csuhai (2-0) a 49., László H. (3-0) a 89. percben.

Vezetőedzői értékelés

Bém Gábor: - Sajnos nem sikerült átmenteni a múlt heti jó játékunkat erre a mérkőzésre. Nagyon sok rossz passzunk volt a középpályán, ezen csapatrészünk nem úgy működött, mint az előző találkozón. Hiányoztak az agresszív labdaszerzések a védekezésünkben. Gratulálok az MTK-nak! Pénteken 15 órától a Kelen SC ellen végre hazai pályán játszunk. Várjuk szurkolóinkat szeretettel a DVTK Stadionban!