U23-as együttesünk az Amatőr bajnokságban az MTK-TFSE csapatát fogadta a DVTK Arénában. A nagyon szoros mérkőzésen Oláh Fruzsina és Bacsó Zsófia vezette a DVTK-t, de a második negyedben szerzett előnyét okosan őrizte a vendégcsapat, így ezúttal ők ünnepelhettek a lefújás után.

U23/Női Amatőr NB I. Zöld csoport

2023. március  19.,vasárnap, DVTK Aréna
DVTK U23 -  MTK-TFSE 59-64 (20-16, 10-19, 15-15, 14-14) Statisztika

A junior bajnokságban a DVTK korosztályos "A" és "B" együttese is a DVTK Arénában lépett pályára. "A" csapatunk magabiztos játékkal kiütötte a Kecskemét csapatát, "B" csapatunk viszont nagyon elrontotta a mérkőzés első negyedét, és onnan már nem tudott visszakapaszkodni a Győr ellen.

U18/junior bajnokság főtábla Piros csoport rájátszás 6. forduló

2023. március 18. szombat, DVTK Aréna
DVTK Akadémia/A - Kecskeméti KC 80-44 (19-16, 22-6, 21-10, 18-12) Statisztika

U18/junior bajnokság főtábla Fehér "A" csoport rájátszás 5. forduló

DVTK Akadémia/B – UNI Győr NKA 45-54 (5-25,15-14,13-8,12-7) Statisztika

A DVTK Kadet "A" csapata is hazai pályán szerepelt a héten, ellenfelük a Soproni Darazsak együttese volt. A mérkőzés igazi rangadóhoz méltóan kiélezett küzdelmet hozott, ahol végül hosszabbításban a diósgyőri együttes tudott diadalmaskodni.

U16/kadet bajnokság főtábla Piros csoport rájátszás 6. forduló

2023. március  19., vasárnap, DVTK Aréna
DVTK Akadémia/A – Darazsak Sportakadémia 68-64 (16-14, 13-17, 13-10, 18-19, 8-4) Statisztika

A Serdülő korosztályban mozgalmasan telt a hét, öt mérkőzést is játszottak a DVTK korosztályos csapatai. U14 "A" csapatunkra három mérkőzés is várt a hétvégén: a Nyíregyházát és a Zalaegerszeget is száz pont feletti teljesítménnyel sikerült két vállra fektetni, a Győr viszont négy ponttal jobbnak bizonyult vasárnap. U14 "B" együttesünk két mérkőzésből két - nagyon magabiztos - győzelmet aratott, így száz százalékosan zárta a hetet.

U14/serdülő bajnokság Főtábla 1.

2023. március 18. szombat, Nyíregyháza, Szent Imre Csarnok
DVTK Akadémia/A – Nyíregyházi Kosársuli/A 118-28 (41-8, 35-5, 16-4, 26-11) Statisztika
DVTK Akadémia/A – Zalaegerszegi KTE 110-51 (29-11, 25-15, 27-14, 29-11) Statisztika