Torma Ágnes Leány U20 II. osztály - Kelet Középszakasz - 6. forduló

Az első mérkőzést a Jászberény csapat ellen játszotta a DVTK. Az előző körben Jászberénytől 3:2 arányban elszenvedett vereség után szerettek volna visszavági a diósgyőri lányok. Ebben a szellemben kezdte a mérkőzést a DVTK, a jó nyitásoknak és a stabil és hibamentes játéknak köszönhetően magabiztosan nyerte az első szettet 25:13-ra. A második szettet ott folyatták a diósgyőri lányok ahol az előzőt abbahagyták, villámrajtot vettek és 8:1-re meglépek a Jászberény csapatától. A szett közepére a sok hibának köszönhető a JRK 16:15-re felzárkózott, a hazai időkérés után a DVTK megrázta magát és 25:17-re nyerte a szettet. A harmadik játékrészben ismét a pontosabban játszó DVTK akarata érvényesült a pályán 8:5-re, majd 16:9-re vezetek a diósgyőri lányok és magabiztosan nyerték a szettet 25:17-re és a mérkőzést 3:0-ra.

Az második mérkőzést a MAFC-Nikola Tesla csapat ellen játszotta a DVTK. Az első szettet jól kezdték a diósgyőri lányok magabiztosan és stabilan játszottak és a szett közepére 16:9-re vezetek, és a szett végéig sikerült az előnyt megtartani és ezzel az első játékrészt magabiztosan megnyerni 25:15-re. A második szettet jobban kezdte a MAFC csapata, a lányok nem hagyták annyiban és a szett közepére sikerült megfordítani az eredményt és 16:14-re már a DVTK vezetett. A végjáték hatalmas csatát hozott mind két csapat nagyot küzdött és végül a MAFC csapatáé lett a szett 30:28-ra. A harmadik játékrészben ugyan az történt, mint az előző szettben, ezt is a MAFC kezdte jobban és a szett közepére ismét a DVTK-nál volt az előny. A végjáték ismét a vendégeknek sikerült jobban és 25:22-re megnyerte a szettet és a vendégeknél volt az előny. A negyedik szettben ismét a diósgyőri lányok domináltak a pályán kevés hibával és jó nyitásoknak köszönhetően 25:18-ra a DVTK nyerte a szettet. Az ötödik mindent eldöntő szettet a DVTK ott kezdte ahol az előzőt abbahagyta, magabiztos játékot nyújtva 15:9-re megnyerte a szettet és a mérkőzést is.

2023. március 26. - vasárnap
Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium

DVTK – Jászberény 3:0 (13; 17; 17)

DVTK – MAFC-Nikola Tesla 3:2 (15; -28; -22; 18; 9)

Vezetőedző: Surányi István

Surányi István: A Jászberény ellen nehezebb mérkőzésre számítottam. Örülök, hogy mi tudtuk dominálni a játékot és nem kellett az eredmény után szaladnunk. Végig koncentráltan játszottunk és a lányok betartották azokat, amiket kéret tőlük. A MAFC egy végletekig kiélezett csatát sikerült megnyernünk. Gratulálok az egész csapatnak, hogy két drámai elvesztett szett után szetthátrányból sikerült megfordítani a mérkőzést. Nagyot küzdöttünk és csapatként tudtunk nyerni.

Dr. Kocsis Attiláné leány U15 Országos Bajnokság III. osztály - Kelet Középszakasz "B csoport" - 5. forduló

Harmadosztályú U15-ös csapatunk magabiztos hétvégét tudhat maga mögött, hisz a kertvárosiak és a debreceniek ellen is magabiztos, 3-0-ás győzelmet arattak, és ezzel a dobogó harmadik fokáról várják a folytatást.

2023. március 25. - szombat
Miskolc, MVSC Tornacsarnok

DVTK- Eötvös DSE "A" 3:0 (15, 20, 22)

Kertvárosi SE Sárga - DVTK  0:3 (-17, -20, -22)

Vezetőedző: Kundrák Gáborné

Kundrák Gáborné: Nagyon örülők a mai győzelmeknek. A lányok bátran és koncentráltan
játszottak. Nyitásfogadásból, potyalabdákból szépen támadtak. Külön örülők hogy az ellenfél pár ponttal elment akkor se adták fel a lányok, hanem küzdöttek és tudták hozni a szettet. Gratulálok nekik és az ellenfélnek is.

Dr. Kocsis Attiláné leány U15 Országos Bajnokság IV. osztály - Észak-Magyarország "Északi csoport" - 2. forduló

A negyedik vonalban szereplő leányokat Gyöngyösre szólította a sorsolás, ahol egy nógrádi és egy hevesi ellenféllel csaptak össze, ahol mind a két mérkőzés 3:1-es eredménnyel zárult.

2023. március 26. - vasárnap
Helyszín: Vályi-Nagy Károly Tornacsarnok, Gyöngyös

Eger VSI - DVTK-Fehér 3:1 (22, 20, -23, 10)

Salgótarjáni BTC - DVTK-Fehér 1:3 (-10, -23, 14, -17)

Vezetőedző: Szajkó Tímea

Szajkó Tímea: Az Eger ellen csak nyomokban mutatta igazi arcát a csapat, még mindig nagyon bátortalanok és bizonytalanok a lányok, pedig megvan a tudásuk és az ügyességük is, hogy jó meccseket játszanak és nyerjenek is. A harmadik szettet hozni tudtuk, hátrányból fordítottunk, azonban ez mégsem hozta meg a kellő lendületet. A Salgótarján elleni mérkőzésen jó nyitásainknak és összeszedett játékunknak köszönhetően, a második szettben jelentős hátrányból felállva jól játszottunk, mindenki odatette magát, nagyon akartuk a győzelmet. Dolgozunk tovább.

U12 Kismini III. osztály - Kelet alapszakasz - 2. forduló

Az U12-es korosztály két csapata Budapesten vendégszerepelt, a BVSC-Zugló otthonában a Gödöllő, a Csepel és a Kerepes ellen léptek pályára fiataljaink. A négy találkozó három győzelem mellett csak egy vereséget szenvedtek el a DVTK utánpótlás játékosai.