A kétnapos Szlovákiában rendezett versenyen 9 ország több, mint 800 judosa szállt harcba az érmekért, köztük 16 piros-fehér induló három különböző korosztályban. Az első napon az U16-os korosztályé volt a főszerep, ahol Terjék Temes (73 kg) és Csermák Dániel (+81 kg) szerezett aranyérmet, míg Bak Balázs (+81 kg), Ponevács Zoltán (50 kg) és Belányi Bálint (42 kg) nyakába ezüstöt akasztottak. Szintén dobogóra állhatott és bronzérmes lett Terjék Tomaj (66 kg), Kőhalmi Borsika (63 kg) és Petre Bálint (73 kg) pedig az ötödik helyen zárt.

Vasárnap az U14-esek és az U18-asok léptek tatamira, akik közül előbbi korcsoportban Cserpák Fruzsina (48 kg) győzött, míg Szűcs Petra (44 kg) ezüstérmet szerzett. A legnagyobbaknál Hoó Fédra (63 kg) ünnepelhetett a dobogó tetején, Bazsányi Dorka (63 kg) és Golenya Balázs (90 kg) pedig a döntőig menetelve lett ezüstérmes. A DVTK dobogós helyezéseinek számát Szántó Bence (66 kg) és Demeter Lilien (63 kg) növelte egy-egy bronzéremmel, utóbbi korcsoportban ezzel három diósgyőri érmes helyet számlálva.

Összességében kiválóan teljesítettek a DVTK judosai, akik 4 arany-, 6 ezüst- és 3 bronzéremet, összesen 13 medáliát és két ötödik helyezést zsebeltek be a hétvégén.