DVTK - FTC 0-4 (0-2)

A Simple Női Liga 19. fordulójában a listavezető Ferencvárost fogadta a DVTK női labdarúgó csapata.

Simple Női Liga 19. forduló

Diósgyőri VTK - Ferencvárosi TC 0-4 (0-2)

Miskolc, DVTK Edzőközpont, 300 néző. Játékvezető: Muhari Gergő (Kovács Levente Richárd, Jakab Bianka)
DVTK: Ádám A. - Somogyi, Geréd, Jáhn, Boros K. - Balázs Cs., Sain, Oláh A. - Nagy L., Voila, Krisztin. Vezetőedző: Bém Gábor
FTC: Bíró B. - Bradić, Garcia, Demeter R., Barker, Csigi, Fenyvesi, Szavó V., Papp L., Vágó F., Csányi D. Vezetőedző: Vágó Fanny

Csere: Bradić helyett Pusztai a 46., Garcia helyett Nagy V. a 46., Barker helyett Czellér a 46., Vágó F. helyett Vincze B. az 56., Sain helyett Mikó a 61., Csányi helyett Turóczy a 65., Balázs Cs. helyett Komlós a 79., Oláh A. helyett Nagy P. a 83. percben.
Sárga lap: Somogyi a 11., Vincze B. a 67. percben.
Gólszerző: Csigi (0-1) a 12., Vágó F. (0-2) a 43., Vágó F. (0-3) az 53., Pusztai S. (0-4) az 57. percben.

Bém Gábor: - A lehetőségeinkhez képest ma mindent megtettünk a pontszerzés érdekében, de ez sajnos kevésnek bizonyult. Korán megszerezte a vezetést ellenfelünk, de ennek ellenére volt tartása a csapatnak. A mai napon ennyi volt benne a játékunkban, senkit nem tudok elmarasztalni a vereségért.