Kiskunhalason a Hirling József Lovasparkban április utolsó napjain és május elsején került megrendezésre a hazai díjugrató Grand Prix első fordulója, ahol Vándor Zsófiának szurkolhattunk.

A DVTK lovasa szombaton szerepelt először a 140 cm-es GP kvalifikációjában, ahol a népes 18 fős mezőnyben a 3. és 6. helyen zárt. Másnap azonban még fényesebb érmet akasztottak díjugratónk nyakába, aki a 145 cm-es második GP kvalifikációban kettős győzelmet aratott Quintus és Leopard of Ballmore nevű lovával, míg a 125 cm-es nyílt versenyben 2. lett. A hétfői záró napon telt ház előtt került megrendezésre a Grand Prix döntője 150 cm-en, ahol 2019 magyar bajnoka Quintus nyergében ugyan négy hibaponttal zárt, ám így is az előkelő második-, míg Leopard of Ballmore-val a negyediket helyet szerezte meg.