Összefoglaló 2023. május 13., szombat

DVTK - PAFC 1-4 (1-2)

A Simple Női Liga 21. fordulójában a Puskás Akadémia FC gárdáját látta vendégül a DVTK női labdarúgó csapata. A 2022/2023-as bajnoki idény utolsó hazai bajnoki mérkőzésén 4-1-es vereséget szenvedtek a piros-fehérek.

Simple Női Liga, 21. forduló

Diósgyőri VTK - Puskás Akadémia FC 1-4 (1-2)

Miskolc, DVTK Edzőközpont. Játékvezető: Sándor Csaba (Dr. Gavalla-Kulcsár Judit, Majorné Nagy Petra)
DVTK: Ádám - Komlós, Geréd, Jáhn, Boros - Nagy Lilla, Oláh, Balázs, Sain, Krisztin - Voila. Vezetőedző: Bém Gábor.
PAFC: Dannback - Palakovics, Bokor, Szemán-Tóth, Tamók, Kovács, Szarvas, Tavares, Nagy Lili, Tuza. Vezetőedző: Halászi Kinga Tamara.

Csere: Tavares helyett Zán-Fábián a 63., Sain helyett Nagy P. a 63., Tuza helyett a Diószegi a 74., Bokor helyett Harvey a 84., Tamók helyett a Kiss P. 84., Szarvas helyett Grönberg a 84. percben.
Sárga lap: Palakovics a 81. percben.
Piros lap: -
Gólszerző: Szemán-Tóth (0-1) a 18., Nagy Lili (0-2) a 45., Voila (1-2) a 46., Sinka (1-3) a 68., Diószegi (1-4) a 88. percben.

Vezetőedzői értékelés

Bém Gábor: - A vereség ellenére nem tudom elmarasztalni a játékosaimat. Az eredmény nem tükrözi a mutatott játékot, mert úgy gondolom jól játszottunk. Kaptunk két átlövésgólt, valamint egy szöglet utáni lecsorgó labdát a vendégek reagáltak le gyorsabban, az utolsó gólnál pedig a játékvezető szerintem óriásit hibázott.