A DVTK kajakosai a hazai pályán rendezett Örökmozgó Kupa után az ország másik felén, Győrben álltak rajthoz a Kadler Gusztáv Maraton Magyar Bajnokságon. A piros-fehérek versenyzői közül Hermeci Luca a K1 serdülők 15 km-es távján az előkelő hatodik helyen ért célba a népes, 25 fős mezőnyben. Szintén az első tíz között zárt Mikóczki Lili és Hornyik Hanna kettőse a felnőttek K2 26 km-es távján, ahol hetedikek lettek. Az MK1 U12-esek 5 km-es versenyében Hermeci Hubának szurkolhattunk, aki nagyszerű teljesítménnyel nyolcadik lett a 33 induló közül. Palánkai Vásti Hanna szintén nyolcadikként csapott a célba az U13-asok K1 10 kilométeres számában, míg Győri Dorka és Hermeci Luca párosa a serdülők K2-es 15 km-es számában lett tizedik. A DVTK kajakosai így összesen öt számban végeztek az első tízben a népes magyar bajnokságon a két versenynap alatt.