Országos LU15-ös Bajnokság, 15. forduló - pótolt mérkőzés

Diósgyőri VTK LU15 - Puskás Akadémia FC LU15 1-3 (0-2)

DVTK Edzőközpont, Játékvezető: Leveleki Géza (Fülöp Norbert, Fülöp Gábor).
Diósgyőri VTK LU15: Galambvári O. - Horváth K., Sándor L., Berki M., Mezőssy M., Fekete R., Nagy E., Balogh V., Kádas D., Kutsaba D., Stumpf B. Vezetőedző: György Gábor.
Puskás Akadémia FC LU15: Orosz G. - Cserkuti A., László N., Kézdy B., Vadász L., Kuprák V., Kézdy B., Szabó P., Hamvas D., Chugyik B., Oleksza K. Vezetőedző: Szalkai Kitti.

Csere: Kádas D. helyett Plopp G. a 49., Szabó P. helyett Halászi-Harsányi M. az 52., Oleksza K. helyett Kurdi P. az 52., Kutsaba D. helyett Képes K. az 56., Cserkuti A. helyett Nagy B. a 77., Chugyik B. helyett Rácz V. a 77. percben.
Gólszerző: Oleksza K. (0-1) a 23., Kézdy B. (0-2) a 36., Kézdy B. (0-3) az 50., Nagy E. (1-3) a 60. percben.

György Gábor: - Gratulálok mind a két csapatnak, nagyon jó mérkőzést játszottunk. Örülök, hogy láttam nagyszerű egyéni teljesítményeket. A mérkőzés nagyszerűen szolgálta a játékosok fejlődését.

Szalkai Kitti: - Diósgyőrben sosem játszunk könnyű mérkőzést, kemények a piros-fehérek, a párharcokban agilisak, ezúttal sem volt ez másként Meg kellett harcolnunk a labdáért, illetve minden lehetőségért, s bár a hőség is rányomta a bélyegét a mutatott játékra, összességében magabiztos győzelmet arattunk. Így már biztos, hogy a tabella harmadik helyén zárunk. Elégedettek lehetünk az évaddal, egész évben jó úton járt a csapat, amely rendkívül fiatal játékosokból áll. Együttesünk magját jövőre is szinte ugyanezek a lányok adják. Büszke vagyok minden egyes játékosra.