A Diósgyőr első győzelmét a serdülők K1 500 méteres számában Ritli Csenge szerezte meg, míg a második piros-fehér aranyat Hermeci Huba nyakába akasztották, aki a gyermekek MK1 2000 méteres távján volt a leggyorsabb.

Az ifjúságiak K1 1000 m-es számában kettős DVTK-s dobogó született Szabó Eszter és Hornyik Hanna révén, míg Gavallér Márk a fiúknál a bronzérmes helyen ért célba. A korosztály 500 méteres számában Szabó Eszter ismét ezüstöt szerzett, míg Gavallér Márk szintúgy bronzot.

A serdülőknél Hermeci Luca a diósgyőriek 3. és 4. ezüstérmét lapátolta össze, először K1 500 méteren majd K2 ötszázon Győri Dorka oldalán. A miskolciak tizedik érmét Palánkai Vásti Hanna szerezte, aki a kölyök K1 2000 méteres számában zárt a dobogó alsó fokán.

A DVTK kajakosai így összesen 10 érmet (2 arany, 4 ezüst, 4 bronz) szereztek, amivel számos diósgyőri sportoló továbbjutott a regionális versenyről.