Történet

90' +3
A lefújást követően piros lapot kapott Bacsa Patrik A lefújást követően piros lapot kapott Bacsa Patrik
90'
Lefújták a mérkőzést, Békéscsaba - DVTK 1-1 Lefújták a mérkőzést, Békéscsaba - DVTK 1-1
89'
Sárga lapot kapott Miroslav Grumić Sárga lapot kapott Miroslav Grumić
88'
Sárga lapot kapott Dražen Okuka Sárga lapot kapott Dražen Okuka
87'
Egyenlített a DVTK! Bognár baloldali szabadrúgását a rövid oldalon Dražen Okuka csúsztatta a hosszú felső sarokba, 1-1 Egyenlített a DVTK! Bognár baloldali szabadrúgását a rövid oldalon Dražen Okuka csúsztatta a hosszú felső sarokba, 1-1
75'
Csere: Egerszegi Tamás helyett Manjrekar James Csere: Egerszegi Tamás helyett Manjrekar James
60'
Csere: Barczi Dávid helyett Dražen Okuka Csere: Barczi Dávid helyett Dražen Okuka
51'
A labdát akarta elpiszkálni egy diósgyőri láb, amin Spitzmüller átesett, büntető a hazaiaknak. Birtalan lövését a jobbra vetődő Ivan Radoš megfogta, még csak ki sem pattant róla.
46'
Csere: Novothny Soma helyett Takács Tamás Csere: Novothny Soma helyett Takács Tamás