Történet

90' +3
Lefújták a mérkőzést, Honvéd - DVTK 2-1 Lefújták a mérkőzést, Honvéd - DVTK 2-1
90' +2
Jobboldali szabadrúgás hosszan szállt a levegőben, Đorđe Kamber közelről fejelte a hálóba a labdát, 2-1. Jobboldali szabadrúgás hosszan szállt a levegőben, Đorđe Kamber közelről fejelte a hálóba a labdát, 2-1.
90' +1
Sárga lapot kapott Barczi Dávid Sárga lapot kapott Barczi Dávid
83'
Sárga lapot kapott Manjrekar James Sárga lapot kapott Manjrekar James
72'
Csere: Novothny Soma helyett Grumić Miroslav Csere: Novothny Soma helyett Grumić Miroslav
50'
Lipták 40 méteres passzát levette Bognár a kaputól 11 méterre, de lőni nem tudott, hanem visszajátszotta Okukának, aki a berobbanó Barczi Dávidnak továbbított. Dave levette a labdát, majd a bal alső sarokba lőtt 13 méterről, 1-1 Lipták 40 méteres passzát levette Bognár a kaputól 11 méterre, de lőni nem tudott, hanem visszajátszotta Okukának, aki a berobbanó Barczi Dávidnak továbbított. Dave levette a labdát, majd a bal alső sarokba lőtt 13 méterről, 1-1
45' +2
Véget ért az első félidő Véget ért az első félidő
45' +1
Az első félidő hosszabbításában Vernes Richárd fordulásból lőtt a kaputól 14 méterre, megpattant a blokkolni igyekvő egyik védőn, így gurult a jobb alsó sarokba a labda, 1-0 Az első félidő hosszabbításában Vernes Richárd fordulásból lőtt a kaputól 14 méterre, megpattant a blokkolni igyekvő egyik védőn, így gurult a jobb alsó sarokba a labda, 1-0
28'
Szép diósgyőri támadás végén Németh löbbölte a labdát Novothny fejére, aki a a hosszú sarokba fejelt. A partjelző lest intett, a játékvezető ezért nem adta meg a szabályos gólt, a televíziós felvételen azonban egyértelműen látszik, hogy maximum egyvonalról lehetett szó.