Diósgyőri VTK Diósgyőri VTK 0 - 3 Balmaz Kamilla Gyógyfürdő FC Balmaz Kamilla Gyógyfürdő FC
NÉMETH 51' , VARGA 55' , VÓLENT 87'
Mérkőzés adatok Beharangozó A mérkőzés Összefoglaló Képtár

Idővonal

Kezdőrúgás
1'
Félidő
45'+3
Csere: Bacsa Patrik - Novothny Soma
46'
Csere: Makrai Gábor - Georges Griffiths
46'
Csere: Mahalek Marcell - Kitl Miklós
46'
Csere: Ivan Radoš - Antal Botond
46'
Gólszerző: Németh Milán
51'
Gólszerző: Varga Kevin
55'
Gólszerző: Vólent Roland
87'
Befejezés
90'+2

Történet

90' +2
Véget ért a mérkőzés, a végeredmény: 0-3 Véget ért a mérkőzés, a végeredmény: 0-3
90'
Griffiths játszotta át a védőjét a bal oldalon, Novothnynak passzolt, akinek 6 méterről leadott lövését a védők blokkolták
89'
Kitl bal oldali beadását középen Novothny fejelte a földre pattintva kapura, a kapus fogta
87'
Vólent Roland indult meg egyedül egy védőkről lecsorgó labdával a kapu felé, és kihasználta a ziccert. 0-3  Vólent Roland indult meg egyedül egy védőkről lecsorgó labdával a kapu felé, és kihasználta a ziccert. 0-3
84'
Nono jobb oldali szögletét középen Lázár egy védő szorításában fejelte nem sokkal a kapu fölé
81'
Újabb Nono keresztlabda, amit Kitl ismét fejjel tett középre Griffithsnek, akit viszont két védő szerelt
80'
Vendég szabadrúgás a 16-os vonaláról, balról. A lövés megpattant, azonban Antal reflexmozdulattal védte
77'
Kitl bal oldali beadása elszállt középen mindenki feje fölött
76'
Nono 28 méteres, bal oldali szabadrúgása a rövid oldalon elszállt Lipták feje fölött, a hosszún Lázár csak vissza tudta kanalazni