Diósgyőri VTK Diósgyőri VTK 4 - 2 Nyíregyháza Spartacus FC Nyíregyháza Spartacus FC

JÁNVÁRI 3' , HORNYÁK 42' , KÖNYVES 76' , MOLNÁR 81'

ZAMOSTNY 16' , SZABÓ 72'
Mérkőzés adatok Beharangozó A mérkőzés Összefoglaló Videó Képtár

Idővonal

Kezdőrúgás
1'
4 Gól, vendég öngól
3'
Sárga lap: Paku Roland
13'
Gólszerző: Zamostny Balázs
16'
Sárga lap: Nemes Milán
25'
Sárga lap: Németh Márió
28'
Gólszerző: Hornyák Marcell
42'
Félidő
45'
Csere: Bokros Szilárd - Bárdos Bence
46'
Csere: Németh Márió - Oláh Bálint
46'
Sárga lap: Csörgő Raul
55'
Csere: Csörgő Raul - Vass Patrik
59'
Csere: Gresó Mátyás - Pócsik Botond
59'
Csere: Márkus Attila - Szabó Bálint
59'
Csere: Hornyák Marcell - Horváth Zoltán
65'
Csere: Dejan Karan - Szűcs Kornél
65'
Gólszerző: Szabó Bálint
72'
Gólszerző: Könyves Norbert
76'
Csere: Novák Csanád - Banyoi Andrei
78'
Gólszerző: Molnár Gábor
81'
Csere: Hegedűs János - Eperjesi Gábor
81'
Befejezés
90'+2

Történet

90' +2
Véget ért a mérkőzés, DVTK - Nyíregyháza 4-2 (2-1) Gólszerző: Jánvári (1-0, öngól) a 2., Zamostny (1-1) a 16., Hornyák (2-1) a 42., Szabó B. (2-2) a 72., Könyves (3-2) a 76., Molnár G. (4-2) a 81. percben. Véget ért a mérkőzés, DVTK - Nyíregyháza 4-2 (2-1) Gólszerző: Jánvári (1-0, öngól) a 2., Zamostny (1-1) a 16., Hornyák (2-1) a 42., Szabó B. (2-2) a 72., Könyves (3-2) a 76., Molnár G. (4-2) a 81. percben.
90' +1
Könyves beadására hárman is érkeztek, de elment mindenki mellett
90'
Két perc a ráadás
88'
Diósgyőri szöglet jobbról, nem veszélyes
86'
Vendég szöglet, az első beadást Szűcs, a másodikat Zsemlye fejelte ki
86'
Zamostny fejesét blokkolta szintén fejjel Polgár az ötösön
84'
Vass célozta meg jobbról a hosszú alsó sarokt, Póser bravúrral tolta szögletre a labdát. A beadás után nem alakult ki újabb veszélyes helyzet
81'
Bárdos bal oldali beadását Molnár Gábor a kapunak háttal átvette az alapvonaltól 14 méterre, majd a felpattanó labdát látványos ollózó mozdulattal a ba felső sarokba emelte, 4-2 Bárdos bal oldali beadását Molnár Gábor a kapunak háttal átvette az alapvonaltól 14 méterre, majd a felpattanó labdát látványos ollózó mozdulattal a ba felső sarokba emelte, 4-2
81'
Csere: Hegedűs János helyett Eperjesi Gábor Csere: Hegedűs János helyett Eperjesi Gábor