Szeged-Csanád Grosics Akadémia Szeged-Csanád Grosics Akadémia 2 - 1 Diósgyőri VTK Diósgyőri VTK

KŐVÁRI 23' , HORVÁTH 25'

SZATMÁRI 56'
Mérkőzés adatok Beharangozó A mérkőzés Összefoglaló Videó Képtár

Idővonal

Kezdőrúgás
1'
Sárga lap: Ódor Máté
6'
Sárga lap: Bárdos Bence
23'
Gólszerző: Kővári Róbert
23'
Gólszerző: Horváth Krisztofer
25'
Félidő
45'+1
Csere: Szeles Tamás - Hornyák Marcell
46'
Csere: Bárdos Bence - Bokros Szilárd
46'
Csere: Kocsis Dominik - Jurek Gábor
46'
Gólszerző: Szatmári Csaba
56'
Csere: Kóródi Nándor - Gajdos Zsolt
57'
Csere: Gréczi Márton - Dobos Áron
67'
Csere: Hornyák Marcell - Horváth Zoltán
77'
Csere: Horváth Krisztofer - Lestyán Lionel
79'
Csere: Haruna Jammeh - Daru Bence
79'
Csere: Zsolnai Richárd - Bertus Lajos
87'
Befejezés
90'+5

Történet

90' +5
Véget ért a mérkőzés, Szeged - DVTK 2-1 (2-0) Gólszerző: Kővári R. (1-0) a 23., Horváth K. (2-0) a 25., Szatmári (2-1) az 56. percben. Véget ért a mérkőzés, Szeged - DVTK 2-1 (2-0) Gólszerző: Kővári R. (1-0) a 23., Horváth K. (2-0) a 25., Szatmári (2-1) az 56. percben.
90' +4
Jurek jobb oldali beadása Horváth és Bertus között ment el az ötösnél
90' +3
Könyves jobb oldali beadását Horváth a jobb alsó sarokra fejelte, Molnár kapus leért, és védett
90'
Öt perc a ráadás
88'
Hazai szöglet balról, Dobos beadását Daru fejjel nem jól találta el, majd Temesvári lőtt mellé
87'
Csere: Zsolnai Richárd helyett Bertus Lajos Csere: Zsolnai Richárd helyett Bertus Lajos
86'
Hazai szöglet balról, a beadást Horváth Z. fejelte ki
84'
A hazai kontra végén Póser vetődött rá hatalmas bravúrral egy hosszan megtolt labdára
83'
Diósgyőri szöglet balról, Zsolnai beadás után egy hazai védő csúsztatta oldalra a labdát